reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Bunia fajna lampa, ładniutka :)

Zuzzi nawet jeśli spodnie sa w sam raz to na pewno sa elastyczne i będą pasować do końca. Ja w poprzedniej ciąży tyłam a spodnie cały czas ok były, a teraz tyje mnie i mi już z tyłka spadają.

Któras pisala o o Biedronce? No wiec byłam dzxis na szybko, bo spieszyłam się po synka i rzeczywiście nawet spoko te bodziaki są i spodnie. Kupiłam tylko wkładki laktacyjne, a mogłam wziąć jeszcze ze dwa prześcieradełka. Jedank się wspieszyłam i nie miałam wózka tylko wszytsko w reku. Chyba wysle M wieczorem po prześcieradło i jeszcze jedno op wkładek. Ma tez jeszcze dostać od znajomych wkładki, bo im pozostawały. Na bodziaki się nie skusiłam, o mam już ich od groma. Za to nie obejrzałam spodenek, bo jak mówie nie miałam wolnej reki. Ale cena za spodnie to chyba 25 zł,a w hm można kupic za 20, a i jeszcze czasem maja promocje, że przy zakupie 3 szt jedna gratis. Musze zobaczyć czy nie maja teraz promocji, bo potrzebuje więcej Franiowi do klubiku.
A i jeszcze pizamy były i legginsy i bluzki.
 
reklama
Kruszka no te są elastyczne ale chyba większość ich elastyczności już wykorzystałam [emoji12] Ale to nic.
A w biedronce to jakaś nowa oferta? W lidlu ostatnio były takie rzeczy.
 
Kruszka, są w H&M była promocja 2 +1 na początku maja, bylam wtedy i kupiłam 3pary spodni, nawet się chwalilam ;) a czy dalej jest ta promocja to nie wiem, chyba że na dzień dziecka coś wymyślili. A w ikei można kupić 2 prześcieradła na gumce za 25 zł białe, ja kupiłam bardzo fajne i miłe w dotyku
 
U nas w hm promocja 3 za 2 na dresy i krotkie spodenki jest zawsze. W pl tak nie jest?

Tez mam przescieradla z ikei i fajne sa
 
No właśnie, u nas w h&m promocja cały czas. Albo 3 za 2 albo przeceny na różne rzeczy. Od skarpetek po kurtki co wychodzi bardzo tanio
 
Jak dla mnie to w PL sieciowki wyzej pozycjonuja niz 'na zachodzie'. Nie zauwazylam takich ciaglych promocji, ale tez nie bywam za czesto...

Dziewczyny, zakupy super. Lampka rzadzi
 
Aaaaa dzis przyszły mebelki [emoji7] czekam tylko az moj z pracy wróci zeby odparować pudła i ogladnac czy nic sie noe zniszczyło w transporcie, a potem czekają na czerwiec i malowanie pokoiku :)
 
reklama
Lunera no wlasnie tyle rzeczy jeszcze nie mam ze w porównaniu z niektórymi to jestem w tyle :) ale dobrze ze nim mebelki sa w domu bo to juz jakis większy krok wprzod :)
 
Do góry