reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków

Ja byłam wczoraj z Patryniem w hamie. Wzbogacił się o kilka nowych ciuszków, no już się zlitowałam bo ostatnio tylko dziewczynie kupuję :-p
Do wyprawki dołączyły tylko skarpeteczki malutkie słodziutkie różowiutkie :tak:
 
reklama
Ja jak Maksa urodziłam to dziewczyna chciała ubrać córeczkę w sukienkę i się nie zgodzili! mąż musiał jechać po inne rzeczy do domu bo pielęgniarki powiedziały, że dziecku ma być wygodnie a nie strojnie! stroić można sobie potem w domu :-)

Tak Pysiu....to nie ma być nic strojnego, a zwykła bawełniana sukieneczka z bodziakiem wszytym.....to taki jakby przedłużany bodziak poprostu, ale typowo dziewczyński....:-D
 
czy ktoś miał bujaczek - leżaczek? bądź huśtawkę?
Ja szukam czegość z regulowanym kątem nachylenia oparcia abym mogła tam jak najwcześniej dziecko wkładać (niektóre są pólsiedzące, więc odpadają dla maluchów)... i jednocześnie chciałabym aby jak najdłużej mi posłużył...

jedną z opcji jest leżaczek do 18 kg, w którym dziecko potem siedzi jak w foteliku, nawet jak ma 3 lata Leżaczek Bąbelek do 18kg. 6991 :: Bright Starts


a drugą opcją jest leżaczek-huśtawka do 11 kg
Huśtawka hybrydowa ślimaczek Bright Starts 7177 :: Bright Starts
wolałabym ten do 18 ale on się tylko kołysze - jak dokładnie to nie wiem - opisane jest, że jak kołyska :eek:
a drugi chyba raczej na zasadzie huśtawki ... ale niektore dzieci w wieku 14 mies. mogą ważyć 13 kg chyba?? więc sama nie wiem...
 
Ostatnia edycja:
dzięki ania - co do kolorów i materiału to się nie obawiam..specjalnie szukałam czegoś w spokojnych barwach bo mam alergię na pstrokatość... a prawie wszystko dla dzieci takie jest. Bardziej chodziło mi o wykorzystanie tego jako fotelika ,,, w tedy musiałabym wybrać ten leżaczek... ale z drugiej strony i tak potem dziecko ma np. kojec lub krzesełko do jedzenie... poza tym pewnie jak zacznie się przemieszczać to nie będzie chciało być przywiązane :) więc chyba też kupię tę huśtawkę... albo dopiszę do listy prezentowej :D
 
Na razie wstrzymałam się z zakupami meblowo- gadżetowymi dla małego. Skupiam się na ciuchach.
Kolega w pracy ma do odsprzedania huśtawkę fisher price po swojej małej. Chce 500zł- jakoś ogarnęłabym przesyłkę, jeśli któraś z was ma ochotę.
fisher-price-hustawka-butterfly-z-projektorem-k7923.800x600-s.jpg
 
taka hustawka to fajna sprawa - az za fajna :-) my w pewnym momencie zauwazylismy, ze nasz synek buja sie w nieskonczonosc... mam nadzieje, ze drugi synek bedzie spokojniejszy i zamiast bujania w hustawce bedzie wystarczyc lozeczko :-)

a mam pytanie o taki aspirator do noska. Ktoras mama taki miala? My wczesniej uzywalismy gruszke, teraz myslalam nad frida (lepsze ssanie :-D) ale ten wynalazek mnie zaciekawil. Drugi plus jest taki, ze syn to straszny 'Pan ja sam' i mysle, ze to moglby sobie trzymac w raczkach i sam sie obsluzyc i nie bylby to taki wielki problem...
Cleanoz Aspirator do nosa ŁATWY W UŻYCIU (3161043678) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
reklama
Chciałabym się upewnić czy dobrze kombinuję.
Chcę kupić koszule do szpitala dla siebie i rozumiem, że część brzuszka po porodzie nam zejdzie - więc lepiej zamówić mniejszy rozmiar koszuli, żeby nie czuć się jak w worku?
 
Do góry