reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków

reklama
Pewnie dziewczyny macie racje, tylko ja nie wyobrażam sobie wbić się teraz w rozmiar xs sprzed ciazy.Dlatego napisałam, że rozmiar większą koszule, u nas na IP ubiera się swoja, a pozniej dopiero dają szitalna. A no i ja kupuje normalne, nie ciązowe, a jesli np. spodnie ciazowe to fakt, normalny swój rozmiar,a najlepiej przymierzyc i problem z głowy:)
 
Ostatnia edycja:
Ja mam tylko 2 koszule. Pewnie musze jeszccze dokupić ale ja nie śpie w takim czymś wiec mi szkoda :p
Do mojej torby jeszcze tylko wkładek lakta mi brakuje, muszę kupić przy okazji.
Dla niuni jeszcze bodziaki i kosmetyki.
 
Pyśka, no i te wkłady cholerne jeszcze musze kupić, eh.. choć pamiętam, że były dostępne w szpitalu i można było spokojnie brać ile potrzeba, ale wolę mieć też swoje w razie czego.

Viv, ja też muszę torbę kupić, bo moja stara zniszczyła się jakoś niefajnie podczas przeprowadzki. Wyszukałam sobie już fajną na allegro :) przyda się później na wypady na basen, albo na fitness jakiś:
waham się między tymi dwoma: TORBA PUMA PODWÓJNE DNO IDEALNA NA BASEN FOOTBALL! (3185155031) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i Torba treningowa sportowa PUMA PowerCat 5.12 r. M (3166962855) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Darenka, u na tak samo na IP każą się w swoje koszule przebierać, widną do góry na porodówkę, USG, badanie i znów przebieralnia w szpitalne sexy ciuchy ;)
 
Kota eeeeeeeeee ja ich nie kupuję ;D naciągnę szpital :-D
W torbie mam spakowane podpaski ha ha więc będę ich i tak oszukiwać ;p
 
i te normalne wystarczą?nie przeciekają?
ja sie właśnie też zastanawiam czy kupować te bella mama czy np zwykłę belle maxi ze skrzydłami?czy one aż tak sie chłonnością róznią?choć w sumie cena taka sama...
 
Justyna ja po pierwszym porodzie prawie wcale nie krwawiłam tzn. pierwszą dobę mnie przewijały co chwilę ale jak już wstałam to się uspokoiło i większość czasu tylko plamiłam. Ale używałam tych szpitalnych podpasek wielkich jak ode mnie do Warszawy :-D
 
reklama
Mi po porodzie sn w pierwszą noc się "lało po nogach" (sorki za dosłowność):-):-):-)pewnie po cc jest inaczej:tak:ja kupię te okropności belle mama (jakby co) :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry