reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków

reklama
Ja już mam dwie i jak dla mnie to o dwie za dużo :-D

W pierwszej ciąży kupiłam rozmiar większą i po porodzie jak ją ubrałam to naprawdę czułam się jak w worku! teraz mam jedną mniejszą a jedną taką która teraz jest na "styk" ;D
 
Ja dziś rundke po lumpach uskuteczniłam. Kilka fajnych rzeczy udalo mi sie upolować.
OO i takie coś (zdjęcie nie moje tylko z netu)

imgp0494e.jpg
 
ja kupuję ubrania i koszule ciążowe w takim samym rozmiarze, jaki nosiłam normalnie przed ciążą, jeśli ciuch jest dobrze uszyty, to będzie dobrze leżał :tak: producenci przewidują jednak miejsce na rosnący brzuszek w ciążowych ciuchach/koszulkach. U mnie się sprawdziło, kiedyś kupiłam kilka rzeczy ot tak rozmiar większych i ani razu w nich nie wyszłam, bo jednak wisiały na mnie, jak wory po ziemniakach. Nie polecam :) My i tak już się czujemy podle, niech chociaż ciuchy jako-tako na nas leżą :)


z ostatnich zakupów to u mnie pojaiwły się majty poporodowe i wkładki laktacyjne hahaha, jakoś nie mogę się zmotywować, choć dziś już wyciągnęłam w piwnicy gondolę, pokrowiec zdjęty, materacyk też, będzie pranie, póki jest ładna pogoda, szybko i fajnie wyschnie na dworze.
 
Ostatnia edycja:
a ja mój wózek oddałam i muszę nowy kupić. Jak na razie weny brak na szukanie. A ja nie nosiłam majt poporodowych bo mnie obcierały te siatki.
 
reklama
Do góry