reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków

Mgiełka ten pajacyk nie kupiłaś przypadkiem z pepco bo osttnio też na niego patrzałam w sklepie ale poczekam do 14
 
reklama
dziewczyny jeśli mogę Wam coś polecić to nie kupujcie pajacyków w pepco bo zaraz się dekolt to pasa zrobi:wściekła/y: ja kupiłam ze 3 i Jasiek miał je może po 2 razy i się zrobiły beznadziejne. A kupowałam w pepco kilkanaście ubranek i tylko z pajacy nie byłam zadowolona:szok:
 
Ja mam takie doświadczenie z ubrankami z auchana! Body, pajace no wszystko od razu miało dekolt, ze można by przez niego pampersa zmieniać ;/
 
już pisałam, Tescowe ciuszki F&F Baby są super pod tym względem, nie mają dużych dekoltów, są super skrojone. ja się do Pepco zraziłam, nie lubię też ubrań z Cocodrillo, mają śmieszną rozmiarówkę, wszystko jakieś malutkie takie i cholernie drogie, a jakościowo takie, jak wspomniane Tesco, lubię też ubranka z H&M i Smyka, zdarzają się fajne w Kauflandzie, a jak mam jakiś nadspodziewany przypływ gotówki to lubię zaszaleć w Zarze :)
 
Ja dostałam sporo ubrań z cocodrillo od znajomej której syn jest po kilku operacjach serca i tylko te ubranka nie powodowały żadnych podrażnień w miejscach blizn. Faktycznie rozmiarówka dziwna ;/ ale jakościowo są świetne :)
 
reklama
Mgielka - moj synek tez urodzil sie pod koniec 36tc i wszystkie ciuszki byly za duze . Tesciowa leciala do sklepu zeby kupic cos na 48cm:-p
Lepiej miec chociaz jdeden malutki komplecik.
 
Do góry