reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków

Do mnie dziś przyszły paczuszki :-) z pierdołami...pieluchy, podpachy, majtki, kosmetyki, płyny do prania...ehh a i tak się mordka cieszy:-) Kota tez muszę torbę zamówić bo nie mam się w co spakować :-)
 
reklama
dziewczyny pytalam poloznej nie jestesmy w stanie przewidziec jak bedziemy krwawić, jedne krwawia jak przy okresie inne sie zalewaja ze te bella mama nie starczaja, osobiscie wole kupic wieksze bo bede sie zle czula jak bede plynac i cale lozko zakrwawie, a jeszcze jezeli skonczy sie cesarka to przez 12 godzin sie nie rusze zeby glowa po znieczuleniu nie bolala to juz calkiem, bede sie czuc nie konfortowo
 
Dla mnie niekomfortowe jest, jak mi podpaska za przeproszeniem w dupę wchodzi. U mnie położna przychodzi co 15 minut i sprawdza czy trzeba już zmienić, do tego ma się podkłady pod sobą i nawet jak coś przecieknie to tylko go zmienią.
Ja leżałam 24 godziny i przeżyłam więc nie widzę problemu ;D
 
Basiek spóźnione ale szczere Wszystkiego Najlepszego dla Twojej pociechy ;D

Jasne, że ich krew nie przeraża! przecież to nic dziwnego, że kobieta krwawi! nie raz przy porodzie kupą (sorry) zarobią więc co tam krew :-D
 
Przyszła moja pościel!!! Yey! :-D wsadzam zdj z neta, bo przecież nie umiem znowu zdjęcia zrobić :-D
Plus rożek i prześcieradełko :-D i majciochy, i podkłady, i wkładki laktacyjne :-D

ZESTAW-5-ELEMENTOWY-kolekcja-GIRAFFE-ZOO-firmy-MINI-MINI.12664.jpg
 

Załączniki

  • ZESTAW-5-ELEMENTOWY-kolekcja-GIRAFFE-ZOO-firmy-MINI-MINI.12664.jpg
    ZESTAW-5-ELEMENTOWY-kolekcja-GIRAFFE-ZOO-firmy-MINI-MINI.12664.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 52
Kasia, super pościel!! śliczna :)

ja po SN dość mocno krwawiłam, Bella Mama były długo w użytku, później się już na normalne ze skrzydłami przerzuciłam, ale pamiętam, jak M. wykupił w aptece cały zapas Belli, czyli 5 paczek haha, najmocniej mi leciało podczas karmienia, a karmiłam na żądanie, więc możecie to sobie wyobrazić ;)
 
reklama
Ja zużyłam jedna paczkę bella mama. Jak mnie spionizowali to sie ze mnie z wiadro tego wszytkiego wylało, myślałam że wszystkie kichy mi wypadły :] Potem to juz jak przy okresie więc te nocne używałam.
 
Do góry