reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

Dziewczyny, co sądzicie o takim leżaczku? Bo jestem bliska by go kupić, ale prosze o obiektywne opinie :-D

LEŻACZEK WELUR SUN z KOŁYSKĄ+PAłąk Z ZABAWKAM (683786258) - Aukcje internetowe Allegro

Ostatnio jak oglądałam były inne wzory, i tamte lepiej przypadły mi do gustu, a gdybym miała wybrać z tych to na owieczkę bym się skusiła:-D
ja nie mma do tego zaufania o kidy kolezanka mi powiedziala ze jej sie to z dzieckiem przewrociło jak jej sie wierciło w tym:baffled:



co do tego wiaderka to też jakos zaufania nie mam:sorry2: bałabym sie w to dziecko wsadzić... jakoś wasko i niewygodnie to wygląda...


niby taka nowocxzesna jestem ale jeśli chodzi o dzidzie moją malutką biedną to wole jednak sprawdzone metody:-D chyba że juz sie starzeje i sie robie zacofana:cool2::cool2::cool2::cool2:
 
reklama
Wiaderko jest fajne. Znajomi chwalą. My pewnie też się zdecydujemy.

Z zakupami u nas różnie. Na wózek się wykosztowaliśmy konkretnie (Maxi-Cosi to jednak spory wydatek), ale często będziemy podróżowali, więc i baza isofix i dobry fotelik to dla nas uzasadniony koszt.
Łóżeczko zamówione, zwykły polski drewniany Klupś, model Radek II, taki z kołyską, też z polecenia znajomych.

Ciuszki to prawie wyłącznie używane, zbyt drogi według nas interes kupowanie nowych ubranek, które po 2-3 tygodniach często w ogóle nieużywane powędrują do szafy.

A tak, za niewielkie pieniądze mamy cały stos świetnych jakościowo ubranek, dobrych marek od 0-12m, po upraniu wszystkiego, także kilku kupionych przez nas nowych nie jesteśmy w stanie rozróżnić, które były wcześniej używane a które nie.

Oprócz tego mamy jeden komplet pościeli Drewex'u.

I tyle ;-)

P.S. Mamy cały karton ślicznych ubranek dla dziewczynki, które niestety będą musiały powędrować na allegro... A się żonka pospieszyła, no. :-)
 
A ja jeszcze nic nie kupiłam:-(...
Mój mąż ostatnio wypalił, po co się spieszyć, przecie to jeszcze pół roku... głupek;-):-)...
:-D:-D:-D

ach... i muszę Wam pokazać co dzisiaj małej kupiłam:-D:-D:-D PUFA...
Pufa super :-)

Ja wczoraj kupiłam kocyk w kolorze wrzosu i 4 body (w auchan były po 4 zł- fajne kolory i mięcutka bawełna) :tak:
 
Dentico - ja też się zdecydowałam na tę huśtawkę, koniecznie w wersji beżowej! :-D

BRIGHT STARTS HUŚTAWKA BEŻOWA MELODIE AUTOMAT !! (682123185) - Aukcje internetowe Allegro

jakoś tak mi się wydaje, że skoro cenowo różnica nie jest zbyt wielka wobec zwykłego leżaczka - to niech już dziecko ma większą atrakcję..

a wózek już od dawna mam upatrzony - 9 kilowy mercedes czyli bugaboo cameleon, po testowaniu w sklepie mam pewność, że nie da się go z niczym innym porównać.. Natomiast nie dziwię się że nie jest zbyt popularny w Polsce, cena w sklepach faktycznie powala - np. w jupiterze za poprzedni model, egzemplarz który odstał swoje na wystawie, chcieli dokładnie tyle, ile wart jest model z 2009 - świeżutki egzemplarz w Holandii - lekko się zatem przeliczyli w swoich kalkulacjach ;-) No, ale u mnie w okolicy te wózki, mimo że są bardzo popularne, to ceny nie mają też zbyt korzystnej.. tak więc w sierpniu zrobimy sobie wycieczkę po wózek - i będzie przy okazji pretekst by zwiedzić Amsterdam :)

Acha - aby nie myśleć o kosztach wyprawki sumienie uspokajam argumentem, że przy następnym dziecku wydatki będą już przecież odpowiednio niższe ;-):happy2: I bardzo pomaga to w rozgrzeszaniu się z różnych szaleństw ;)
 
Ostatnia edycja:
catedra cudna pufa,:-D szkoda że mam do ikei tak daleko też bym ją kupiła :happy2:
a takie są w ikei??? ja na allegro kupowałam... mam nadzieję, że nie przepłaciłam:baffled:
Dentico - ja też się zdecydowałam na tę huśtawkę, koniecznie w wersji beżowej! :-D

BRIGHT STARTS HUŚTAWKA BEŻOWA MELODIE AUTOMAT !! (682123185) - Aukcje internetowe Allegro

jakoś tak mi się wydaje że skoro cenowo różnica nie jest zbyt wielka wobec zwykłego leżaczka - to niech już dziecko ma większą atrakcję..

śliczna:-)
 
Dziewczyny mam do was pytanie odnosnie butelek..otóż znalazłam kilka artykułów ipostow odnosnie niebezpiecznego związku wystepujacego w bitelkach tzw. Bisphenol A..
Bisphenol A to skladnik chemiczny wystepujacy w butelakch
plastikowych dla dzieci (e.g. butelki Avent). Wydziela sie pod
wplywem ciepla i mechanicznego tarcia. Powoduje zmiany hormonalne u
dzieci. W Kanadzie butelki Avent i wszystkie inne ktore maja
Bisphenol A sa wlasnie wycofywane ze sprzedazy.

no własnie..troche mnie to zaniepokoiło..czy wiecie cos na ten temat? ja znlazałam na allegro butelki Tommee Tippee które nie zawierają tego BPA..sa nieco droższe ale może warto zainwestować :baffled:

podobno butelki dr Browna tez są bezpieczne..
 
Dziewczyny mam do was pytanie odnosnie butelek..otóż znalazłam kilka artykułów ipostow odnosnie niebezpiecznego związku wystepujacego w bitelkach tzw. Bisphenol A..
Bisphenol A to skladnik chemiczny wystepujacy w butelakch
plastikowych dla dzieci (e.g. butelki Avent). Wydziela sie pod
wplywem ciepla i mechanicznego tarcia. Powoduje zmiany hormonalne u
dzieci. W Kanadzie butelki Avent i wszystkie inne ktore maja
Bisphenol A sa wlasnie wycofywane ze sprzedazy.

no własnie..troche mnie to zaniepokoiło..czy wiecie cos na ten temat? ja znlazałam na allegro butelki Tommee Tippee które nie zawierają tego BPA..sa nieco droższe ale może warto zainwestować :baffled:

podobno butelki dr Browna tez są bezpieczne..
ja tez mysle e lepiej wydac troche wiecej a nie ryzykowac- ja mam tomee tippee:tak:
Ja też o tym czytałam. Na razie kupiłam tylko jedną butelkę (bo zakładam, że na początku więcej nie będę potrzebować) właśnie tommee tippee, ponoć nie ma tego składnika, ma też smoczek imitujący pierś (chociaż moim zdaniem średnio ją imituje:-)) Kupiłam taką malutką 150ml chyba, w razie czego dokupię.
ja tez mam taką sama mała a na allegro znalazłsm sporo tasze i nastepne bede na allegro kupowac- bo za jedna mala zaplacilam 25 lub 30 zl a na allegro dwie duże sa za 25 zł:baffled::baffled::baffled:
 
reklama
A ja kupię szklane butelki... nie wiedziałam co prawda nic o tym BPA przed podjęciem takiej decyzji, ale z cała pewnością kupię SZKLANE:tak::-D:-D Bo tak i już :-D:-D canpola chyba...albo nuka
 
Ostatnia edycja:
Do góry