reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

Ja też moge to potwierdzić:tak:Co prawda ja nie kąpałam małego tylko mój mąż ale zdecydowanie wolał kąpać bez gąbki. Na początku pamiętam mam nam doradziła, że by na dno wanienki wykładać pieluszkę tetrową, że by się dziecko nie ślizgało ale gdzieś po tygodniu i tego mąż się pozbył:tak:

Co do wózków to mi się x-landery bardzo podobają:tak: My jednak zdecydowaliśmy, że głębokiego wóżka nie będziemy kupować, mamy stary po Damianku, na pół roku akurat sie przyda a późbniej kupimy nową spacerówkę. My mamy inglesine magnum i byłam bardzo zadowolona, po pierwsze ma bardzo dużą gondolę, więc prawie pół roku, całą zimę Damiankowi było cieplutko, po drugie bardzo leciutko sie prowadziła, jedną ręka bez wysiłku mogam podjeżdżać pod krawężnik i po trzecie można było cała "tapicerkę" ściągać i prać w pralce i jak dla mnie to chyba było najważniejsze, na lekkości mi nie zależy bo nie muszę wózka nigdzie wnosić.:tak:

My niby byliśmy zdecydowani na Espiro Atlantic, ale teraz myślimy nad tym Graco qauatro delux, bo tamten to "z drugiej ręki", a życzą sobie za niego prawie jak za nowy, bo z Polski sprowadzony i drogo ich wyniósł:-). W końcu M doszedł do wniosku, że może lepiej dołożyć i niech pierworodny dzidziuś ma nowy wóżek:-):-):-). No i tak poatrzyliśmy na ten Graco, ale nadal nie wiemy. W sumie mamy jeszcze czas:-):-):-). Łóżeczko będzie używane, więc wóżek może być nowy:-D;-)
 
reklama
Jak dla mnie odpada w przedbiegach - głownie ze wzgledu na miękką gondolę, która w mojej opinii nie sprawdza się dla dzieci rodzacych się o tej porze roku. Ponadto - jesli już chcemy używać spacerówki z wózka wielofunkcyjnego (hehehe) to nie widzę czy rozkłada się całkiem na płasko...?

a tak btw... czemu ten kolor nie pasuje na chłopca? popiel i czerwień??
 
Ja jak bede kupowac wózek to chce zwykły, nie żadny firmowy. Prosty na pompowanych kołach bo takie sa podobno najpraktyczniejsze.
O cos takiego:
4 W 1 WÓZEK TRZYFUNKCYJNY+FOTELIK MAKED SPEED (644449979) - Aukcje internetowe Allegro

No ten nawet nawet kola porzadne pompowane, caly komplet jest i nawet tanio. :tak:Ja mojego x-landera kupilam uzywanego za 780 zl a tez mam caly komplet z nosidelkiem i jakos nie zaluje ze jest uzywany rysy ma ale to przeciez normalne od uzywania.
 
reklama
Ja jak bede kupowac wózek to chce zwykły, nie żadny firmowy. Prosty na pompowanych kołach bo takie sa podobno najpraktyczniejsze.
O cos takiego:
4 W 1 WÓZEK TRZYFUNKCYJNY+FOTELIK MAKED SPEED (644449979) - Aukcje internetowe Allegro
Właśnie jednego czego jestem w 100% pewna to tego, że tego czołga nie kupię... Znaczy nie krytykuję Twojego wyboru absolutnie. Zwyczajnie ten wózek jest bardzo daleko od moich wyobrażeń na temat funkcjonalności i wygody:tak::-D
 
Do góry