reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

Asieńka nie napisałam tego, zeby robić komuś mętlik;-), tylko wiesz... posciel jak kupisz to Ci nie zginie, prędzej czy później sie przyda... napisałm tylko, ze jedni nie używają, a drudzy używają... ja np nie korzystałm z rożka, dostałam go od kogoś dlatego mam, ale nie wygodnie było mi nosic w nim małego, służył bardziej jako kocyk... ale moja koleżanka przez jakiś czas nie brała swojej córci na ręce bez rożka, także wiesz ile ludzi tyle opinii:-)

Ja wiem, wiem:-):-):-), po prostu się zastanawiam. dzisiaj w M jak mama też pisali, że przez pierwszy rok pościel się nie przydaje, a najbardziej zbędna jest poduszka:-):-):-). Na pewno ochraniacze na szczebelki są potrzebne i to bez dwóch zdań.
 
reklama
Hej Mamusie!!! Jestem Agnieszka mama Roksanki-Ja mojej Roksance, też używałam rożka, ale w łóżeczku (np.na noc ) używałam kołderki, a co do łóeczka to niegdy nie miałam turystycznego,ale na drewniane nie narzekam uważam że jest bardzo dobre:)pozdrawiam mamusie i wasze pociechy
 
Ja będę mieć łóżeczko drewniane po mnie:szok: Babcia schowała i teraz jej się przypomniało. moja małża odświeży już się doczekać nie możne i będziemy mieć jeden wydatek mniej:-) Ale zastanawiam się nad turystycznym bo jakiś wyjazd do teściów czy na wakacje to zawsze się przyda.
 
Cześć Dziewczyny! Jeśli chodzi o to co lepsze? czy pościel czy rożek?i na czym można w tym przypadku zaoszczędzić? to niestety oszczędności w tym nie ma bo i jedno i drugie używałam od samego początku. Z tym tylko ja miałam kupiony komplet pościeli gdzie kołderkę przypinało sie do prześcieradła suwaczkiem i to rozwiązanie najbardziej polecam :tak:
Ahh i jeszcze jedno co do allegro to dzisiaj przeglądałam i znalazłam super komplet pościeli i to całkiem przyzwoita cena jak na tą ilość elementów # 12-CZ POŚCIEL 100x135 MAMO-TATO - SUPER GRATISY (636458072) - Aukcje internetowe Allegro
 
Cześć Dziewczyny! Jeśli chodzi o to co lepsze? czy pościel czy rożek?i na czym można w tym przypadku zaoszczędzić? to niestety oszczędności w tym nie ma bo i jedno i drugie używałam od samego początku. Z tym tylko ja miałam kupiony komplet pościeli gdzie kołderkę przypinało sie do prześcieradła suwaczkiem i to rozwiązanie najbardziej polecam :tak:
Ahh i jeszcze jedno co do allegro to dzisiaj przeglądałam i znalazłam super komplet pościeli i to całkiem przyzwoita cena jak na tą ilość elementów # 12-CZ POŚCIEL 100x135 MAMO-TATO - SUPER GRATISY (636458072) - Aukcje internetowe Allegro


tez u tego sprzedwacy zamawiałam pościel dla Małego :-)
 
Bardzo fajna pościel musze sobie zapisać do zakładek te stronę i jak małż wroci do domku na dobre to będę negocjować:tak:
 
reklama
Ja też kupowałam dla Zuzy od tego sprzedawcy :-) Mam w sumie 3 komplety, w tym jedną moskitierę, kupowałam też prześcieradła na gimkę i prześcieradła z falbanką pod materacyk. Oczywiscie do kazdego kompletu osobny przybornik i ochraniacz...
Poszło na te 3 komplety jakieś 400 zł. I że kołdry używam od niedawna a poduszki wcale stąd jak dla mnie te 400 zł wtedy gdy było ich sporo był zbędny :-)
 
Do góry