reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

Kms,my też po połówkowym zaczniemy dopiero coś kupować dla maluszka,po pierwsze,żeby nie zapeszać,po drugie,nie wiadomo jaka płeć.
A poza tym nie zamierzamy szaleć,łóżeczko mamy po córeczce:tak:
część rzeczy dostaniemy,ale kupować będziemy na pewno trochę,szczególnie mnie korci,jak tak czytam szaleństwa zakupowe koleżanek z forum i ciężko mi się powstrzymać:-):-D;-)
Ale po usg połówkowym się zacznie:-D:-D:-D
 
reklama
A mój synek dokonał podziału swoich majtek, wyznaczył, które są dla dzidziusia :-). Wytłumaczyliśmy mu, że zanim dzidzia dorośnie to on już w te majtki wchodzić nie będzie a jakby niechcący była dziewczynka to może nie chcieć w takich męskich chodzić.
Ale ubawił nas niesamowicie.

:-D:rofl2::laugh2: uroczy jest na maxa

oto dzisiejszy prezent od taty dla jego małej córeczki:-D są bosssssssskie:happy::-):-D

słodkie jak cukiereczki:-)

a my wczoraj wykorzystalismy kupon rabatowy do reserved do ktorego linka podsylalam wam wczoraj na głownym wątku i kupiliśmy takie dwa bodziaczki
p1050079.jpg
 


a my wczoraj wykorzystalismy kupon rabatowy do reserved do ktorego linka podsylalam wam wczoraj na głownym wątku i kupiliśmy takie dwa bodziaczki

A ja jak wchodzę na stronę to tylko jakieś dzieciaczki biegają po ekranie i nic więcej... :confused2: a ja też chcę kupon i takie słodkie bodziaki!!! :-)
 
Skożystam sobie z tego kuponu juz go drukuję bo bardzo fajne są te bodziaczki a zwłaszcza ten zielony :tak:
 
Lanselotka śliczne ciuszki:tak::tak: Moj kochany Malz dziś wraca o 15 po niego wyjeżdżam żeby bidula nie zmókł no i może po drodze wpadniemy na jakies malutkie zakupiki czy cos bo nadal nie mam rozmiaru 62, sama nie wiem jak do tego doszlo:szok:
 
Ja kupiłam ostatnio takie rzeczy oczywiście mam całe torby ale to mnie najbardziej rozbraja....:happy:
 

Załączniki

  • 52408459.jpg
    52408459.jpg
    43,3 KB · Wyświetleń: 44
  • 99630385.gif
    99630385.gif
    106,3 KB · Wyświetleń: 49
A ja jak wchodzę na stronę to tylko jakieś dzieciaczki biegają po ekranie i nic więcej... :confused2: a ja też chcę kupon i takie słodkie bodziaki!!! :-)
jak wejdziesz na www.re-kids.com to tam na dole jest zakladka STREFA KLIENTA i tam jest informacja o promocji z okazji dnia dziecka a w dolnym rogu miejsce NEWSLETTER zeby wkleic swoj mail
 
Lanselotka- dzięki, ale i tak mi tylko dzieciaczki skaczą, żadne zakładki się nie pojawiają :no: spróbuję w domku jeszcze, może coś z ustawieniami kompa w pracy jest nie halo...
 
reklama
Przejrzałam wózki na allegro i doszłam do wniosku, że chyba lepszego wózeczka od tego co mam na moje potrzeby nie znajdę :biggrin2:, wysłałam pytanie do importera czy da się dokupić jeszcze tapicerkę. Bo nasza się troszkę zniszczyła, choć tragiczna nie jest.
Do tego dokupię gondolkę (używaną można za ok. 150zł upolować) i fotelik z bazą (nowy ok.400zł) i będzie git :biggrin2:.
.
Gondoli nie mamy, bo spacerówkę kupowaliśmy jak K. miał ponad 4 miesiące i już się nie bardzo opłacało kupować z gondolą, wcześniej używaliśmy głębokiej pożyczonej Inglesiny, ale teraz nie chcę takiego kolosa. Bardzo zależy mi żeby wózeczek był lekki ale jednocześnie był dość duży, żeby dzieciątku było wygodnie, większość wózków ma sam stelaż około 10kg, a mój wózek ze spacerówką już ma 8kg.
 
Ostatnia edycja:
Do góry