reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

W glowie mi sie zakrecilo od tej poscieli :)
Sliczna. Jako ze moja mala wciaz bedzie nieduza gdy urodzi sie jej siostea i wlasnej poscieli wciaz bedzie uzywac, to moze i ja zakupie takowa??
 
reklama
No to mam jeszcze:-) większy mętlik.



Tak śliczna jest ta pościel, że ja z zachwytu aż zapiałam:-):-):-):-D, baldachim to według mnie zbędna rzecz, zamiast tego mogliby dać prześcieradło, które moim zdaniem jest bardziej przydatne. Żabol Ty to masz oko:-), najpierw takie cudne ubranka kupiłaś a teraz taką pościel znalazłaś. Masz kobieto gust:-):-D

ten sprzedawca ma jedne z najfajniejszych i najnormalniejszych w cenie pościeli. Też u niego kupię wszystko:tak:

oto dzisiejszy prezent od taty dla jego małej córeczki:-D są bosssssssskie:happy::-):-D
 

Załączniki

  • 200905281980.jpg
    200905281980.jpg
    33,4 KB · Wyświetleń: 35
ten sprzedawca ma jedne z najfajniejszych i najnormalniejszych w cenie pościeli. Też u niego kupię wszystko:tak:

oto dzisiejszy prezent od taty dla jego małej córeczki:-D są bosssssssskie:happy::-):-D

Sliczne :)
Od taty dla coreczki? :) Faktycznie jest dobrze :) Nie pamietam by moj M sam z siebie cokolwiek naszej malej kupil....taki typ, w ogole nie wie czego ona potrzebuje, co moze jej sie podobac....gdyby zostal z nia sam to chyba przepadliby oboje :)....kurcze on chyba nawet nie wie czy mala ma jeszcze kasze, pieluchy.....
A u Was jak dziwczyny? Wasi mezowie pilnuja takich rzeczy?
 
mamysiaa mój TŻ to nawet nie wie gdzie są piżamki małego pomimo tego, że od 4lat zawsze leżą na tej samej półce :-) co prawda o kaszkach, mleczkach. pampersach zawsze pamiętał..nooo i oczywiście mistrzem jest w kupowaniu prezentów/zabawek dla Fabia:tak:
catedra buciki śliczne
i wiecie co, ja to chyba powinnam mieć blokadę na stronę allegro...jak już wejdę to cały wieczór potrafię siedzieć i oglądać te wszystkie rzeczy dla bobasów, z resztą same zobaczcie:
56-68 SUPER PAKA DLA MAŁEGO CHłOOOOPAKA 0-6M-cy (646732475) - Aukcje internetowe Allegro
0-6 m - cy MALEŃKI PRZYSTOJNIACZEK..nike,next.. (644636602) - Aukcje internetowe Allegro
*NEXT*Cudna Wyprawka dla Synka 0-3-6 m.+ Żyrafa (643346261) - Aukcje internetowe Allegro
MAŁY ŁOBUZIAK 0-3-6-9-12M PONAD 70 SZT KURTKI (646732789) - Aukcje internetowe Allegro
MEGA ZESTAW DLA CHŁOPCA 0-6 NEXT,DISNEY (644911384) - Aukcje internetowe Allegro
http://www.allegro.pl/item645607362_56_62_68_74_cudowna_dziewczynka_61_szt_0_9_m_cy.html
Firmówki dla dziewczynki_ 0 12 msc_ 30szt+GRATISY (644750878) - Aukcje internetowe Allegro
Dziewczynka 0-12 Lato/Jesień 50% NOWYCH !!! (648269974) - Aukcje internetowe Allegro
WYPRAWKA DLA DZIEWCZYNKI, ZARA BABY,FIXONI,NEXT... (642405374) - Aukcje internetowe Allegro
a jedyne co mnie powstrzymuje przed licytacją to fakt, że nie znamy jeszcze płci i druga sprawa to, to że jak będzie drugi chłopak to z ciuszków raczej nic nie będę kupować bo po Fabiu mam ich od zatrzęsienia.
 
Ostatnia edycja:
Mój mąż wie gdzie są ubrania małego, ale sam ich raczej nie kupuje.
Zabawki kupił kilka, to ja mam hopla na punkcie dobrych zabawek :-).
Z pamiętaniem o takich podstawowych rzeczach typu pieluchy, szampon, kosmetyki, chusteczki też raczej problemu nigdy nie było.

Z opieką też nie ma problemu, jak K. miał 7 miesięcy to ja na moment wróciłam do pracy (dokończyć badania) i m. wtedy 3 tygodnie siedział z małym w domu i wszystko przy nim zrobił. Trochę najpierw mi mówił, że nie będzie chodził na spacery, ale potem koleżanka mi doniosła, że widzi jak mój m. dzielnie po 2 godziny dziennie z małym po osiedlu spaceruje.


Ten termometr z Lidla to jeden z lepszych zakupów od dłuższego czasu ;-). Jej jaka ulga, że się przykłada do ucha i już wiadomo jaka temperatura. Krystian zachwycony i sam namawia, żeby mu sprawdzić temperaturę. Tylko przydałby się podświetlany wyświetlach.
Jak kogoś stać na firmowy model to niech zwróci uwagę na ten wyświetlacz, bo wtedy nie trzeba światła w nocy palić, żeby sprawdzić ile dziecię ma temperatury. Tu jest niby sygnalizacja, że jak jest gorączka pow.38 to się zapala czerwona lampka, tyle, że pediatrzy zalecają zbijać powyżej 38,5, więc trzeba i tak kontrolować. Ja już teraz jestem przewrażliwiona na te leki zbijające, bo mały dopiero co przechodził infekcję wirusową kilka dni miał zbijaną gorączkę nurofenem i mu się brzuszek rozlegulował i teraz jak się nie męczy to nie zbijam bez potrzeby.
 
Ostatnia edycja:
Sliczne :)
Od taty dla coreczki? :) Faktycznie jest dobrze :) Nie pamietam by moj M sam z siebie cokolwiek naszej malej kupil....taki typ, w ogole nie wie czego ona potrzebuje, co moze jej sie podobac....gdyby zostal z nia sam to chyba przepadliby oboje :)....kurcze on chyba nawet nie wie czy mala ma jeszcze kasze, pieluchy.....
A u Was jak dziwczyny? Wasi mezowie pilnuja takich rzeczy?

nie powiedziałam, że tatuś sam to wymyślił:confused2: gdyby tak było to odtrąbiłabym to wszystkim:-p mamusia znalazła i naprowadziła tatę, tata zdecydował w ułamku sekundy bierzemy no i dzielnie pomaszerował do kasy... śmieję się, że tatuś kupił bo do tej pory wszystko co jest kupione dla małej kupiłam ja... głupio brzmi ale mamy oddzielne pieniądze:sorry: to jego pomysł :-(
 
A mój synek dokonał podziału swoich majtek, wyznaczył, które są dla dzidziusia :-). Wytłumaczyliśmy mu, że zanim dzidzia dorośnie to on już w te majtki wchodzić nie będzie a jakby niechcący była dziewczynka to może nie chcieć w takich męskich chodzić.
Ale ubawił nas niesamowicie.
 
oto dzisiejszy prezent od taty dla jego małej córeczki:-D są bosssssssskie:happy::-):-D
To już zawsze jakiś postęp. Gratuluję :tak: A jeśli chodzi o oddzielne pieniądze w związku to ja mam znajomych którzy są już kilka ładnych lat po ślubie a i tak rozliczaja sią ze wszystkiego jakby byli obcymi. :-(

i wiecie co, ja to chyba powinnam mieć blokadę na stronę allegro...jak już wejdę to cały wieczór potrafię siedzieć i oglądać te wszystkie rzeczy dla bobasów, z resztą same zobaczcie:........................................
a jedyne co mnie powstrzymuje przed licytacją to fakt, że nie znamy jeszcze płci i druga sprawa to, to że jak będzie drugi chłopak to z ciuszków raczej nic nie będę kupować bo po Fabiu mam ich od zatrzęsienia.
Ja też stanowczo za dużo siedze na allegro-ale jak na razie ograniczam sia tylko do oglądania, też nie znam jeszcze płci "kluseczki" no i jakoś M mówi, że niby jeszcze za wsześnie. Ale po 23.06 - czyli usg połówkowym już mnie nie powstrzyma ;-)
 
reklama
Mój małzonek uparł sie ze zakupy dopiero w7-8miesiącu!-zgroza !
choc z drugiej strony moze dobrze ze mnie pilnuje bo ja bym kupiła 1000rzeczy bo sa śliczne malutkie i pewnie 995z tego by sie nie przydało bo zdązył/ zdążyła (bo to mały złosliwiec jest i niechce pokazac przedstawicielem jakiej płci jest)by wyrosnac zanim je ubierze!Ale mimo wszystko często prowadzimy wojny o zakupy dla bąbelka!:-D
 
Do góry