reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

reklama
asienka_r- a miałaś może okazje sama osobiście sprawdzić ten wózek? Ja jeszcze nie jeździłam po sklepach. Wtedy porównam ceny, czy taniej na allegro, czy w sklepie, no i oczywiście zweryfikuje to, czy jest on taki o jaki mi chodzi, czy zaczne rozglądać się za czymś innym. Ale szczerze przyznam, że bardzo przykuł on moją uwagę. Jak do tej pory żadne z wózków mi się nie podobały. A tym można powiedzieć, że się zauroczyłam:D No i ma bardzo długa gondolę więc nie będę się musiała martwić, że mi dziecina wyrośnie:D
 
Dzieki Wam ( a zwlaszcza CYNICZNEJ) zwrocilam uwage na model wozka Tako. Poczytalam opinie na jego temat na roznych stronkach i decyzja zapadla...A oto moj wybor
Wózek trzyfunkcyjny głęboko spacerowy z fotelikiem 0-13 kg Jumper X + Parasolka gratis
w kolorze "serca 2".
Dodatkowo moja mama ufunduje nam lozeczko z calym wyposazeniem i jestesmy very happy:-D:-D:-D bo z kasa nie jest za wesolo;-)

fajne wóziątko...a nam nasi rodzice tez obiecali pomóc w zakupach rodzice meża -fotelik bo nasz wóz ma fotelik do kapletu aletrzeba go osobno kupic-nie jest w cenie wózka.
a moi rodzice też obiecali ale zobaczymy co kupią-my wybieramy oczywiście!-bo z kasą też nie wesoło tymbardziej że kończymy dopiero remont i meblowanie mieszkania!
 
Hej kobietki. Mam takie obawy odnośnie pewnego modelu wózka i bardzo prosiłabym o opinie. Widziałam go na mieście i spodobał mi się więc jak tylko przyszłam do domu to od razu wpisałam jedno słowo z nazwy, które zapamiętałam by zobaczyć jak się prezentuje. Oto on:
Wózek Atlantic Baby design , : dino sklep dla dzieci : wózki, foteliki, maxi cosi,jane, mutsy, casualplay, łóżeczka
:]

Ja tez bralam ten model pod uwage,bo cena zacheca ale opinie w necie nie byly pochlebne. Mysle ze najlepiej w Google wpisac np "wozek Atlantic Baby opinie" i napewno znajdziesz jakies porady. Ja tak musialam bo nie mam mozliwosci kupic inaczej jak przez neta wiec sporo sie naszukalam i naczytalam;-)

Mamusia88 za ta cene spelnia mase moich (troche wygorowanych) wymagan;) poza tym w UK ten wozek kosztuje 390£(bez fotelika)..masakra;)
 
Ostatnia edycja:
a ja na razie nie mogę robić żadnych zakupów, dopóki nie zrobimy remontu. koleś, który był robić wycenę, za remont 3 pokoi i WC bez materiałów, tylko robocizna, zażyczył sobie 9tysięcy!!!!!!!!!!:angry: chyba z byka spadł, albo się z głupim przez ścianę macał!!!!!!! :wściekła/y: tak więc musimy pogadać z naszym znajomym, bo wcześniej rzucił hasło, że on nam może te stare tapety zerwać, robić gładź, a malowanie zostawi nam. w sumie to też jest rozwiązanie, bo malować to nawet ja w ciąży mogę. tak więc dziś tylko sobie pooglądałam ciuszki w 5-10-15 i obeszłam się smakiem ;-)
my tez mamy 3 pokojowe mieszkanie-95m i za remont bez materiałów zmiescimy sie myśle w1000zł ale nam znajomi i rodzina malują i elektryke robili a gaz i woda to znajomu rodziców i też nie dużo wzięli może dlatego jeszcze czeka nas zrywanie tapet i malowanie salonu meble juz czekają na poskrecanie!
Za pokój Róży biezemy się na końcu-wyremontowany już jest trzeba tylko wynieśc farby itp bo narazie tam mamy skład remontowy-hih
no i przemyc podłogi i okna ale okna mi podobno nie wolno i moja mama powiedziała ze nam pomyje okna!:-)
 
A te majtki takie siatkowe? Bo przyznam, ze raczej o nich myślałam, niż o tych jednorazówkach... ja to sobie tyłek potrafiłam odparzyć nawet alwaysami, więc nie zaryzykuję tych jednorazowych majtek, ale te si
atkowe, takie by podkład podtrzymać, to chyba co innego??
Cyniczna takie MAJTKI jednorazowe MAJTECZKI poporodowe 7szt /40/ (645001799) - Aukcje internetowe Allegro
one są z takiego materiału co te fartuchy szpitalne jednorazowe:baffled: MASAKRA:angry:

a ja na razie nie mogę robić żadnych zakupów, dopóki nie zrobimy remontu. koleś, który był robić wycenę, za remont 3 pokoi i WC bez materiałów, tylko robocizna, zażyczył sobie 9tysięcy!!!!!!!!!!:angry: chyba z byka spadł, albo się z głupim przez ścianę macał!!!!!!! :wściekła/y: tak więc musimy pogadać z naszym znajomym, bo wcześniej rzucił hasło, że on nam może te stare tapety zerwać, robić gładź, a malowanie zostawi nam. w sumie to też jest rozwiązanie, bo malować to nawet ja w ciąży mogę. tak więc dziś tylko sobie pooglądałam ciuszki w 5-10-15 i obeszłam się smakiem ;-)
Daizee ja za gipsówki z malowaniem we wszystkich pomieszczeniach, płytki łazienka, kuchnia, wc i gresy podłogowe zapłaciłam 2 lata temu 9tysiecy:szok: mam 80 metrów mieszkanie
tak się cenią niestety:baffled:
 
asienka_r- a miałaś może okazje sama osobiście sprawdzić ten wózek? Ja jeszcze nie jeździłam po sklepach. Wtedy porównam ceny, czy taniej na allegro, czy w sklepie, no i oczywiście zweryfikuje to, czy jest on taki o jaki mi chodzi, czy zaczne rozglądać się za czymś innym. Ale szczerze przyznam, że bardzo przykuł on moją uwagę. Jak do tej pory żadne z wózków mi się nie podobały. A tym można powiedzieć, że się zauroczyłam:D No i ma bardzo długa gondolę więc nie będę się musiała martwić, że mi dziecina wyrośnie:D
Miałam okazję go sprawdzić, ale jeszcze nie w plenerze. Dużo pozytywnych opinii o nim czytałam. Mąż wszystko posprawdzał i jak on jest zadowolony to ja też.:-D

ile dałaś za tę mate-jest świetna- a właśnie od jakiego wieku(miesiaca)takie maty ??
bo chyba nie dla noworodków?
Matę kupiłam używaną i w Irlandii, więc nie wiem ile kosztuje w Polsce.Tu nowe kosztują około 80euro (~350zł), więc w Polsce pewnie taniej.
A napisane jest, ze od urodzenia można ich używać, ale myślę, że tak po miesiącu minimum, jak zacznie interesować się światem.
 
moja kolezanka ma bexe a ja ogladalam w sklepie v-cross kolezanka barzdo chwlai bexe i ja sama prowadzilam wiec nie wydaje sie mi zeby byl to samo co v cross zreszta maja inne gondole bexa ma inne wzory oraz kola pompowane

Napisalam, co przerobilam na wlasnej skorze:tak:

a to ,ze to ten sam produkt - to prosze link (wlasnie taki kolorek mialam) ktos tez w opisie pisze bexa/v-cross

http://allegro.pl/item663246533_3_funkcyjny_v_cross_bexa_super_cena_i_kolor_zobacz.html

ale jak to jest w reklamie IKEI:-D:-D

ale ty tu Urzadzisz:-D;-):cool2:
 
reklama
Daizee ja za gipsówki z malowaniem we wszystkich pomieszczeniach, płytki łazienka, kuchnia, wc i gresy podłogowe zapłaciłam 2 lata temu 9tysiecy:szok: mam 80 metrów mieszkanie
tak się cenią niestety:baffled:

my robimy po kolei każdy pokój... w zeszłym miechu za szpachlę i pomalowanie pokoju 3,5x3,5 metra wzięli od nas 1200 plus ok 300 materiały...cyklinowanie podłogi w tym samym pokoju 300 plus 200 materiały i jakieś 150 nowe listwy przypodłogowe... i podobno zrobiliśmy to w miarę tanio....:baffled:
 
Do góry