reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

Witam. Jestem mamą wrześniową i tak was podczytuje:-) pisałyście o wózku Espiro GTX ... a ja zastanawiam się nad jego zakupem... tylko ciężko znaleźc jest jakieś opinie:dry: czy któras z mam ma może zamiar kupic taki wózeczek. Czekam na odp.
POzdrawiam

ja bardzo chciałam ten wózeczek... widziałam go na żywo... jest leciutki, zwinny, fajnie wykonany zgrabny, nie ma za małej gondolki, spacerówka nie jest kubełkowa... ogólnie cud miód... nawet pytalam jakie są różnice między gt a gtx i gt ma skrętną oś a gtx skrętne kółka (to lepsze rozwiązanie)... mi się strasznie podobal błękit tego gt ale można ten kolor mieć na gtx;-) zmieniłam opcję jedynie z powodu pieniędzy... znalazłam identycznej jakości i naprawdę niemalże identyczny wózek jet firmy baby active... a że moja sytuacja finansowa bardzo się pogorszyła to 400 zł różnicy to łóżeczko:sorry2: dlatego wybieram tańszego jet'a...
 
reklama
a mi dziś brat z bratową zrobili wykład o wózkach (mają już 2 dzieciaczków) i teraz mam mętlik w głowie :baffled: w tygodniu podjadę do 2 sklepów z wózkami (Akpol w Gdańsku-Wrzeszczu i Mama i Ja w Gdańsku-Oliwie - jakby ktoś szukał). muszę te wszystkie wozy na własne oczy obejrzeć. Moja rodzinka twierdzi, że kółka muszą byćl równej wielkości, obie osie jednej szerokości, przednie najlepiej nie skrętne, a pompowane to się na śnieg nie nadają :baffled: i bądź tu człowieku mądry i pisz wiersze....
 
a jeśli chodzi o majtki jednorazowe to tyłek się w nich gotuje:szok: w szpitalu w ogóle nie pozwalali nosić majtek tylko utrzymywać podkłady siłą ud:szok: na noc założyłam te jednorazowe i masakra tyłek odparzony jak u dziecka:szok:
podkłady bella najlepsze:tak:

wkładki laktacyjne też bella najfajniejsze:tak:

tamtum rosa bardzo dobry płyn do podmywania rany:tak:
A te majtki takie siatkowe? Bo przyznam, ze raczej o nich myślałam, niż o tych jednorazówkach... ja to sobie tyłek potrafiłam odparzyć nawet alwaysami, więc nie zaryzykuję tych jednorazowych majtek, ale te siatkowe, takie by podkład podtrzymać, to chyba co innego??
Dzieki Wam ( a zwlaszcza CYNICZNEJ) zwrocilam uwage na model wozka Tako. Poczytalam opinie na jego temat na roznych stronkach i decyzja zapadla...A oto moj wybor
Wózek trzyfunkcyjny głęboko spacerowy z fotelikiem 0-13 kg Jumper X + Parasolka gratis
w kolorze "serca 2".
O, to jest właśnie ten stelaż, na którym i ja wózek tako kupię :tak::-D ino kolory nie te.
Witam. Jestem mamą wrześniową i tak was podczytuje:-) pisałyście o wózku Espiro GTX ... a ja zastanawiam się nad jego zakupem... tylko ciężko znaleźc jest jakieś opinie:dry: czy któras z mam ma może zamiar kupic taki wózeczek. Czekam na odp.
POzdrawiam
Podobnie jak catedra oglądałam espiro gtx. Bardzo mi się podobał, fajne wykonanie, jakościowo super. Odpadł jedynie z uwagi na to dodatkowe żelastwo przy gondoli i troszkę cięższy w związku z tym od tako jumper jest. Nie mam nic do zarzucenia espiro, ale wybór padł na tako jumper jw.

a mi dziś brat z bratową zrobili wykład o wózkach (mają już 2 dzieciaczków) i teraz mam mętlik w głowie :baffled: w tygodniu podjadę do 2 sklepów z wózkami (Akpol w Gdańsku-Wrzeszczu i Mama i Ja w Gdańsku-Oliwie - jakby ktoś szukał). muszę te wszystkie wozy na własne oczy obejrzeć. Moja rodzinka twierdzi, że kółka muszą byćl równej wielkości, obie osie jednej szerokości, przednie najlepiej nie skrętne, a pompowane to się na śnieg nie nadają :baffled: i bądź tu człowieku mądry i pisz wiersze....
No i "własne oczy" to najlepsza ocena, jaką się ma :tak::-D:-D I moja siostra (2 dzieci) i bratowa (1 dziecko) jeździły kołami pompowanymi (a i mi się zdarzało) po śniegu (trójka zimowych dzieci) i nie narzekały. Obie zgodnie twierdzą, ze nie było problemów ze śniegiem.
 
ty masz mate chyba z fisher price ja mam z tej firmy lezaczko bujaczek z wibracja - polecam!! lozeczko tez mam ciuszkow mase butelki torbe do wozia jedna na zmiane 2 musze dokupic tetry juz mam no troche tego jest . steryliztor i takie tam powolutku kupujemy juz. w ikeii sa fajne rzeczy ja tam dodotaki pokupywalam do pokoiku :):p
 
a ja na razie nie mogę robić żadnych zakupów, dopóki nie zrobimy remontu. koleś, który był robić wycenę, za remont 3 pokoi i WC bez materiałów, tylko robocizna, zażyczył sobie 9tysięcy!!!!!!!!!!:angry: chyba z byka spadł, albo się z głupim przez ścianę macał!!!!!!! :wściekła/y: tak więc musimy pogadać z naszym znajomym, bo wcześniej rzucił hasło, że on nam może te stare tapety zerwać, robić gładź, a malowanie zostawi nam. w sumie to też jest rozwiązanie, bo malować to nawet ja w ciąży mogę. tak więc dziś tylko sobie pooglądałam ciuszki w 5-10-15 i obeszłam się smakiem ;-)
 
A te majtki takie siatkowe? Bo przyznam, ze raczej o nich myślałam, niż o tych jednorazówkach... ja to sobie tyłek potrafiłam odparzyć nawet alwaysami, więc nie zaryzykuję tych jednorazowych majtek, ale te siatkowe, takie by podkład podtrzymać, to chyba co innego??

moja kuzynka mówiła mi że kupiła sobie na targu takie duże tanie bawełniane gacie i tylko ich używała - potem nie szkoda było wyrzucić a bawełna przepuszcza powietrze i nie odparza...;-)
 
Hej kobietki. Mam takie obawy odnośnie pewnego modelu wózka i bardzo prosiłabym o opinie. Widziałam go na mieście i spodobał mi się więc jak tylko przyszłam do domu to od razu wpisałam jedno słowo z nazwy, które zapamiętałam by zobaczyć jak się prezentuje. Oto on:
Wózek Atlantic Baby design , : dino sklep dla dzieci : wózki, foteliki, maxi cosi,jane, mutsy, casualplay, łóżeczka
Podoba mi się w wersji szaro-zielonej. Nie wiem jak to jest z tymi kółkami z przodu, że gdy mniejsze... bo zablokowac je mogę więc tym się nie martwie:) Będę wdzięczna za każdą opinię:D
Pozdrawiam serdecznie:]
 
reklama
Hej kobietki. Mam takie obawy odnośnie pewnego modelu wózka i bardzo prosiłabym o opinie. Widziałam go na mieście i spodobał mi się więc jak tylko przyszłam do domu to od razu wpisałam jedno słowo z nazwy, które zapamiętałam by zobaczyć jak się prezentuje. Oto on:
Wózek Atlantic Baby design , : dino sklep dla dzieci : wózki, foteliki, maxi cosi,jane, mutsy, casualplay, łóżeczka
Podoba mi się w wersji szaro-zielonej. Nie wiem jak to jest z tymi kółkami z przodu, że gdy mniejsze... bo zablokowac je mogę więc tym się nie martwie:) Będę wdzięczna za każdą opinię:D
Pozdrawiam serdecznie:]
Ja będę właśnie taki wózek kupować. Przednie koła są troszkę mniejsze od tylnych, mają blokadę. Mogą być skrętne, a można je zablokować. Gondola się łatwo ściąga jednym kliknięciem i tak samo zakłada. Spacerówka jest naprawdę spora. Wózek jest dobrze wykonany. Ja będę miała szaro-niebieski. Wózek bardzo mi się podoba.
 
Do góry