reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

reklama
a jaki wózeczek?

catedra? ja wiem że ty wszystko wiesz:) doradź super lalke z super wózezkiem odpowiednim do wieku dziecka:) i za super cenę;)
 
Kasiulec nie wszedł pierwszy link chyba ;-)
A jak Ty chcesz i chodzik i lalę i wózek to idealne byłoby to co Dennico kupiła Julce.
MZK Wózek dla lalki Pchacz FISHER PRICE (1235582925) - Aukcje internetowe Allegro
lala FISHER PRICE moja pierwsza miękka lalka (1230196787) - Aukcje internetowe Allegro zawsze lale możesz inną dokupić, bardziej „doroślejszą” właśnie BB, choć uważam, że ta FP też jest urocza i odpowiednia na ten wiek. Ja bardzo lubię "szmaciane" lale.
OOO znalazłam coś dla miłośniczek FP serii Rainforest
FISHER PRICE RAINFOREST WOZEK DLA LALKI (1243286045) - Aukcje internetowe Allegro
FISHER PRICE RAINFOREST WÓZEK DLA LALKI JEDYNY (1247814650) - Aukcje internetowe Allegro

Asieńko fajne zabaweczki. I jak Ania już się zaczyna bawić? czy na razie bada nową zabawkę :-D
 
ja kompletnie nie wiem co małej kupić;/ Najpierw myślałam o tej zebrze z FP, ale tak przemyślałam, że to będzie zabawka na 5 minut. Wjedzie, poskacze i tyle zabawy... A 200 zł nie ma i poza tym gdzie ja to będe trzymać?;-)

My mamy pchacza VTECH

CHODZIK PCHACZ FIRMY VTECH NIE FISHER PRICE (1249101283) - Aukcje internetowe Allegro

u nas zdaje egzamin. Maja bardzo lubi ten panel. Ciągle tańczy przy piosenkach, "gra" na pianinku;-)

Maja ma już 2 lalki i w ogóle się nimi nie bawi... błagam, pomóżcie co kupic dziecku:-p
 
Kasiulec u nas w jeździku interesuje Szymona tylko panel przedni. Może później załapie co jeszcze można z nim robić;-) a mamy taki FISHER-PRICE GRAJĄCY MUZYCZNY CHODZIK PCHACZ (1231478013) - Aukcje internetowe Allegro
ale jakbym miała dziewczynkę to kupiłabym taki jak dentico :-)
Co do lalek to ja kupiłam chrześnicy taką zwykłą szmacianą i okazała się strzałem w 10- wszędzie ją ze sobą zabierała, spała z nią...
 
reklama
kasiulec babo jedna ty .... pokazujesz takie rzeczy... no i oczywiście już musiałam spapugować:-p chyba zaopatrzę się w takiego smoka z kulkami moja jest na etapie piłek:-)
 
Do góry