reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

A ja chciałam powiedzieć, bo ciągle zapominam, że kupiłam mleczko dla dzieci nivea z faktorem 50 i jestem bardzo z niego zadowolona. Genialnie się rozsmarowuje i ma ładny zapach.
 
reklama
Dziewczyny potrzebuję torbę do spacerówki - z kieszeniami, jakąś fajną. Najlepiej żebym mogła kupic przez internet.

Możecie coś polecic???
 
medeuska - popatrze i bede dzwonic:p
teraz to z tego co wiem na podstawie dziewczecych to zestawik spodenki+bluzka tak około 85 zł
czapeczki około 30zl
t-shirty około 30zł , koszule pewnie z 45-50. Jest ciut taniej niz w zarze
 
Asienko, zaglądam na allegro. Boje się, że coś będzie ładnie wyglądało, a okaże się badziewiem. Stąd moje pytanie, może któraś z dziewczyn ma jakąś fajną torbę i może ją polecic.
 
drogi ale najbezpieczniejszy. Jak Cię na to stać (weź pod uwagę, że podstawę izofixa zamontujesz tlko w nowszych samochodach) to nie zastanawiaj się.

dzieki za odp.anie rzeczwiscie nie sa,dlaego sie zasanawiam. zresza do lipca i ak nie mamy gdzie go zamonować,bo jezdzimy2 osobowm tzn ja jezdze na pace:)
 
Izofixa zamontujesz raczej tylko w rocznikach samochodów po 2000 roku i to najlepiej sprawdź model jaki chcecie kupić. Bo wydasz kupę kasy a nie zamontujesz. Ja chciałam na początku kupić fotelik za jakieś 1000 zł ale stwierdziłam, że fotelik stanowiłby 1/4 ceny samochodu więc to trochę się mija z celem. I kupiłam bez izofixa ale bezpieczny za 550 :)
 
reklama
Izaa moja koleżanka kupiła super torbę w sklepie dziecięcym Fixoni... Nie wiem czy to firmówka, nie wiem jaki to model kurcze, ale świetnie obszyta, super pakowna a przy tym nie jest ogromną landarą ;-) myślę że warto zajrzeć jednak do dziecięcego...
 
Do góry