reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

reklama
Catedra wypróbuje z ciekawości choć ja używam głównie chusteczki nivea naprzemiennie z pampers sensitive.

Wiesienka świetne to krzesełko.

Szkoda ( a moze i lepiej ) że u mnie nie ma Next. Tylko z allegro czasem coś kupie. Choć mam taką mini nadzieje że na te wyprzedaże skocze do Warszawy ale nie wiem czy mi się to uda.
Powiem Wam że wczoraj byłam w Pepco i byłam zaskoczona jakie tam sa fajne i niedrogie ubrania . Kupiłam Julce dwie sukienki i troche ciuchów do spania. Identyczną sukienke widziałam w h&m a była tam sporo droższa.

no wpadaj :D trzy zakupoholiczki w jednym sklepie to trochę za dużo :D

laski dla mnie dada są zbyt mokre, potem się jej tyłek odparza, pampers ma kiepski zapach, szczególnie sensitive, nivea były ok, tak samo johnson. Ja zazwyczaj kupuję w promocjach a nivea i johnson rzadko kiedy ma jakieś promocje konkretniejsze.

a ubrania z pepco są całkiem całkiem, jedynie materiał szybko się mechaci i po kilku praniach nie wygląda to już fajnie, ale za takie pieniadze :) to może być
 
Ja kupiłam właśnie te dwie sukienki , ta niebieska ma w komplecie majteczki z falbankami:-)
Chyba dla chłopców było mniej ubranek.
 

Załączniki

  • IMG_5235.jpg
    IMG_5235.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 39
  • IMG_5234.jpg
    IMG_5234.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 38
no ja w tamtym roku też tanio kupiłam rożne rzeczy np 3 pack pajacyków za 35 zł, przeceniony z 95 zł

Medeuska jak coś to będę dzwonić. Szukać rozmiaru 9-12?
 
drogi ale najbezpieczniejszy. Jak Cię na to stać (weź pod uwagę, że podstawę izofixa zamontujesz tylko w nowszych samochodach) to nie zastanawiaj się.
 
no ja w tamtym roku też tanio kupiłam rożne rzeczy np 3 pack pajacyków za 35 zł, przeceniony z 95 zł

Medeuska jak coś to będę dzwonić. Szukać rozmiaru 9-12?
9-12 a nawet 12-18 te mogą być;-)


dentico-sliczne sukienkeczki :-)




teraz doczytałam o moich postach:-D Karcia bo casem placze z Maksem na rękach kiedy mi stęka, albo beczy i na szybko koncze posta bo wiem, ze potem juz nie zasiąde:rofl:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Medea te ceny co są w funtach to są ceny takie jak w sklepie w Wawce. Po prostu każdą cenę przemnóż przez 5-6 bo tak mniej więcej się wahają ceny i masz w plnach :)

jak będą promocje to będziemy dzwonić np. sweterki w serek 3pack po 40 zł, dżiny po 35 i powiesz nam co Ci mamy wziąć :)
 
Do góry