reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

pszczolka fotelik.info :: foteliki samochodowe dla dzieci
teraz na dniach mają byc nowe.... tak przynajmniej slyszalam ze koniec aja początek czerwca... ja poki co nie kupuje, czekam na nowe testy
o

dzięki za linka.ja narazie ez nie kupuje, bo mala sabilnie nie siedzi,ale powoli zacznam sie rozglądać

guziczku nib pisza ze pasuja do wszskich ale nie wiem. niewiem jak jes w xlanderze, ale ja w moim wozku mam selarz z owalnch rurek i mam nadzieje ze bedzie pasowac.
 
reklama
dziewczyny... a jak bym sobie coś wybrała co by mi się podobalo i byloby na wyprzedaży kupiłaby mi któraś i wysłała?:zawstydzona/y:
bo na allegro ceny z kosmosu...:rofl:
 
dziewczyny... a jak bym sobie coś wybrała co by mi się podobalo i byloby na wyprzedaży kupiłaby mi któraś i wysłała?:zawstydzona/y:
bo na allegro ceny z kosmosu...:rofl:

tak:)
wyślij mi swój numer telefonu na priva - jak coś będę dzwonić a Ty mi pokaż mniej więcej co Ci się podoba:)
te przeceny nie są wcale takie duże, ale na pewno taniej niż na allegro. W tamtym roku wiem ze na pewno 18 czerwca już były przeceny:)
 
reklama
Do góry