reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

reklama
gemelo widziałam na żywo jest rewelacyjne
ja też chcę takie dla Zosi

a ja zrezygnowałam z łóżeczka, bo muszę kupić małej fotelik i te właśnie krzesełko...
na łóżeczko mnie już nie będzie stać :/

mi się już nie mieści w foczce :/
 
Ostatnia edycja:
gemelo też myślę o takim krzesełku, Ignaś od kilku dni i tak nie daje się położyć w wanience tylko siedzi trzymając sie rączkami boków i myślę o przeniesieniu go do dużej wanny. Tylko zastanawiam się jak dziecko w tym myć? Chodzi mi o wymycie pupy itp ????
Muszę się popytać koleżanek czy tego używały i jak to było.
 
Catedra ja bym chętnie odkupiła, tylko rozm 16 nic mi nie mówi. Mogłabyś zmierzyć dł.Wkładki wewnątrz. Odezwij się na priv.

a to coś...ten stolik czy plac zabaw...Super, ja też chcę taki.;-)
 
KAsiulec, my mamy takie pianino http://www.we-dwoje.pl/files/Image/shop/11623/komis_slubny_img1.jpg. Jak na razie jest super zabawa. Chłopaki bawią się nim na siedząco, jak i leżąc i uderzając to nogami, to rękoma.

Jagoda, podejrzewam, że jest tak jak przy foczce, że trzeba lekko malucha podnieść, żeby go wymyć. Z tego co widziałam na zdjęciach, to maluch mimo wszystko ma sporo miejsca, więc problemem może być tylko pupa.
 
Bylasia ja też mam Magica 4 choć inny trochę niż Catedry, ale bardzo mi się podoba Mama's & papa's model ORA. super jest. Gdybym miała teraz kupować to wybrałabym Ora Ma przekładaną rączkę jest lekii itp, no i cena spoko bo do 500 zł.
 
reklama
Do góry