reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

reklama
Abeja fajny wózek, bardzo mi się podoba:tak: teraz wybierając spacerówkę będę mega marudzić bo uwielbiam mojego starego chicco:tak:
 
ja mam spacerówkę Zooper w wersji Waltz. Jest fajna, waży ok 7 kg, ma łączoną rączkę, super regulacje oparcia. Składa się ją w dół, nie jak parasolkę (dla mnie akurat to czasem wada nie zaleta).. ale ogólnie jesteśmy mega zadowoleni z tego wózka, Zuzka jeździła nim od 5 mca życia.
zooper.pl

niegłupi ale ja potrzebuję czegoś większego (buła okrągła jest z deka), na pewno z większymi kółkami... bo jak kupię jeden to sprzedam maritę a na wsi to wiesz jak jest z tymi kółkami:dry:

ja raczej myślę o czymś takim:
wózek Baby Design Sprint +pokrowiec+folia+KURIER (863101208) - Aukcje internetowe Allegro
 
Abejka już wstępnie wiem jak to jest z tym Oilatum:-). Trzeba mieć kartę medyczną (medical card), wtedy większość leków, wizyty u lekarzy i dentysty sa za free. My się o nią dopiero staramy, bo ona zależy od dochodów i nie łatwo ja dostć:-)
 
Abejka już wstępnie wiem jak to jest z tym Oilatum:-). Trzeba mieć kartę medyczną (medical card), wtedy większość leków, wizyty u lekarzy i dentysty sa za free. My się o nią dopiero staramy, bo ona zależy od dochodów i nie łatwo ja dostć:-)
Ja (w UK) dostalam ta karte juz na poczatku ciazy ale nie jest tu od niczego zalezna;-)Co do Oilatum - tak jak pisze Asienka - tu zalecaja dla starszych dzieci wiec ja kupuje pelnoplatnie w aptece.
Chcialam sie pochwalic ze wczoraj udalo mi sie wylicytowac za £30 taka hustawko-kolyske z dostawa do domu w idealnym stanie Fisher price Soothing Baby Glider Chair on eBay (end time 29-Dec-09 20:28:18 GMT) :-D:-):-D Dam znac jak sie sprawuje:tak:
 
ja dopiero teraz poczytałam Was trochę, my pewnie sie nie kwalifikujemy na ta kartę medyczna ze względu na dochody, a poza tym ja po macierzyńskim wracam do pracy wiec by nam przepadła:-(
 
Kasiulec, rzeczywiście można się wściec. Z tego co wiem, w smyku powinny być. Swoją drogą... wiecie, że smyk ogłosił upadłość??
byłam w smyku - są karuzele np tiny love za około 209 zł, ale chyba sobie już daruje ten zakup. Mała zadowolona z maty edukacyjnej, ma tam grające elementy więc karuzele odpuszczę.

nie wiem nic o upadłości, ale tak jak pisze roksi moze inna spółka go przejmuje.

Mam bon z pracy który muszę wykorzystać. szkoda że ciuszków fajnych nie mają. Niektóre są ok, ale brakuje tam body w kilkupakach, śpiochów też w pakach etc:baffled:

szkoda ze nie można bonu w mothercare wykorzystać bo ja akurat tam lubie wydawać pieniądze, zwłaszcza na przecenkach:-)
 
niegłupi ale ja potrzebuję czegoś większego (buła okrągła jest z deka), na pewno z większymi kółkami... bo jak kupię jeden to sprzedam maritę a na wsi to wiesz jak jest z tymi kółkami:dry:

ja raczej myślę o czymś takim:
wózek Baby Design Sprint +pokrowiec+folia+KURIER (863101208) - Aukcje internetowe Allegro

co do wielkości to wózek trzeba zobaczyć, bo zooper waltz jest bardzo obszerny - mi wchodziła do niego bez problemów ubrana w gruba kurtkę dwulatka, więc tu akurat nie ma problemu. Co do kółek faktycznie małe kółka to raczej na miejskie warunki (ja co prawda zjeżdżałam waltzem ze szczytu Szyndzielni - ale łatwo nie było :-D). Ja ogólnie chciałam w miarę małą spacerówkę - i pewnie kupiłabym tez chicco ct04 który zachwalała roksi, ale nie przemawiają do mnie nie usztywniane oparcia w wózkach.... w grę wchodziły też Mclareny ale one to już wogóle mają mikroskopijne kółka..

Świetną spacerówką, z kółkami średniej wielkości jest Coneco Solar, ale niestety wycofali już tę linie - a szkoda - mnóstwo styczniówek bardzo sobie chwaliło ten wóz. Teraz jak widzę trochę przypomina go model Juupi. Zobacz może też Coneco Traper.
 
witam, jesli chodzi o spacerówkę to ja już mam, posiadamy coneco galaxy i jestem jak na razie zadowolona, zobaczymy jak będzie sie sprawować dalej. Nie jest może najlżejszy, ale spacerówka rozkłada sie na leżąco a tak naprawdę chodzi mi o to żeby mała mogla w nim spać na spacerach. Co do coneco solar- moja siostra ma i zachwala sobie. Jak mi sie ten znudzi to może wtedy rozejrzę sie za jakimś innym;-).Tutaj jest tyle tych wózków, ostatnio jak patrzyłam na przecenach to można naprawdę fajne wózki kupić i za całkiem niezłe pieniądze, wiec...:tak::-):-D:tak::-):-D
 
reklama
Do góry