reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

reklama
jagoda pasy u małej są w połowie pleców:sorry: i muszę je na maxa wyciągać aby ją zapiąć...

No to rzeczywiście mały macie ten fotelik :confused2:. Bo jeśli mała mieści się w rozmiar 68 to taki fotelik powinien jeszcze do co najmniej rozmiaru 80 wystarczyć.

Tylko może spójrz na foteliki 0-18kg, bo czym większa rozpiętość wagowa tym bardziej kijowe te foteliki i gorzej dostosowane dla maluszków.
Ja bym raczej na czymś takim myślała, choć nie można ukrywać, że te foteliki 0-13kg są w tej chwili najwygodniejsze dla naszych maluszków :
http://www.allegro.pl/item850533051_www_e_graco_pl_fotelik_junior_mini_0_18kg_hit_cena.html
 
Ostatnia edycja:
Czy ma któraś z Was fototapetę? Zastanawiam się nad czymś takim w dziecięcym pokoju. Tutaj ma ktoś, nawet niedrogo. Podoba mi się nr 418, całe zoo. To wyszłoby taniej niż naklejki. Tylko ciekawe jakie to jest jakościowo?
Akurat ten sprzedawca jest z Częstochowy, to moje rodzinne miasto. Więc po nowym roku na spokojnie będę się musiała wybrać do mamy i zobaczyć to na własne oczy i ocenić.
FOTOTAPETY,FOTOTAPETA FIRMY KOMAR NAJTANIEJ+KLEJ (857072845) - Aukcje internetowe Allegro
Jeśli by ktoś miał coś takiego, to proszę napisać jak to się sprawuje.


Kurcze popsuł mi się suwaczek i nie aktualizuje tyg ciąży. Mój tyg ciąży to 23, a tu pokazuje 21? Nie wiem o co chodzi
 
maonka fototapeta trzyma się tak samo dobrze jak tapeta. Z tym tylko, że ma fajniejsze wzory:-) a ta co wybrałaś jest super:tak:

jagoda fajny ten fotelik :D
 
Dziewczyny nie wiecie przypadkiem czy w SMYKU są jakieś karuzele do łóżeczka? mam bon z pracy i chcialam tam coś kupić małej (najlepiej jais fisher price lub tiny love, bright starts)

Wściekłam się bo zamówiłam na allegro karuzelę- miała być w idealnym stanie, bez śladów użytkowania a okazało się że nie działa! w środku ma rozlane baterie, a obrót karuzeli trwa 7 minut! Karuzela obdrapana w kilku miejscach:(
 
pewnie już za późno odpowiadam ale dla mnie nuby to najlepsza firma.
tt nigdy więcej nie kupie i nikomu nie polecę. drogie g.. szybko się zużywa i w dodatku mleko zbyt szybko płynie w tych dokupowanych smoczkach. Ja kupuje teraz smoczki nuby i jestem zachwycona, dodatkowo zakupiłam też ich miseczkę. warto przejść się do apteki bo u mnie była tańsza niż na allegro

Miseczka Do Kuchenki Mikrofalowej, 3 Kolory, NUBY (856729355) - Aukcje internetowe Allegro

dzieczyny myślicie już o spacerówkach. Moja mała zaczyna niemieścić się w gondoli i zaczynam się rozglądać za czymś fajnym
 
Kasiulec, rzeczywiście można się wściec. Z tego co wiem, w smyku powinny być. Swoją drogą... wiecie, że smyk ogłosił upadłość??
 
reklama
pewnie już za późno odpowiadam ale dla mnie nuby to najlepsza firma.
tt nigdy więcej nie kupie i nikomu nie polecę. drogie g.. szybko się zużywa i w dodatku mleko zbyt szybko płynie w tych dokupowanych smoczkach. Ja kupuje teraz smoczki nuby i jestem zachwycona, dodatkowo zakupiłam też ich miseczkę. warto przejść się do apteki bo u mnie była tańsza niż na allegro

Miseczka Do Kuchenki Mikrofalowej, 3 Kolory, NUBY (856729355) - Aukcje internetowe Allegro

dzieczyny myślicie już o spacerówkach. Moja mała zaczyna niemieścić się w gondoli i zaczynam się rozglądać za czymś fajnym
no niestey za pozno-kupilam w koncu butelke i smoczki do butli TT
kubek niekapekk nuby i łyzeczki tez nuby:tak:

co do spacerówki póki co Maks sie miesci jeszcze- myślę że spacerówka to dopiero na wiosne- ja chce woogóle parasolke taką małąi lekką:tak:
bo ta spacerówka z mojego wózka to.........:baffled:
 
Do góry