reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

reklama
Teraz się udało
 

Załączniki

  • large_HAB-08524.jpg
    large_HAB-08524.jpg
    34,8 KB · Wyświetleń: 35
pytam z ciekawości bo z chęcią bym takie zrobiła dla Ciebie i pytam ile jako "normalna" (czyli nie milionerka) matka byłabyś w stanie dać za takie łóżeczko...

oczywiście 250 zł to zwykłe lóżeczko kosztuje... tutaj jest troszkę więcej roboty;-)

myślę sobie ostatnio coraz częściej o założeniu malutkiej firmy w garażu:happy:

młoda mi się ledwo mieści w fotelik nosidełko... chyba trzeba jej zakupić coś takiego
http://allegro.pl/item844842096_espiro_optima_2009_jedyny_od_0_25_kg.html
 
Ostatnia edycja:
Catedra ja bym takie maleństwo nie wsadziła:no: uwierz mi że moja córcia starsza jest bardzo wysoka obecnie ma 102 cm wychodzi po za normy siatki centylowej:szok: od początku tak szybko mi rosła przy urodzeniu miała 57cm:tak: ja 170cm mąż 196cm także ma po kim być wysoka;-) z ubraniami jest masakra:confused2: ale w nosidełku jeździła do 6 miesiąca do puki nie usiadła samodzielnie:tak: fotelik 9-18kg kupiłam jak Natalka miała 4 miesiące i jak ją włożyłam to wymiękłam jak zobaczyłam ją taką pozginaną mimo że fotelik maksymalnie ustawiony pod kątem:szok: te do 25 kg dla mnie są jak te do 18kg:confused2:
 
Ostatnia edycja:
też jestem zdania, że to zdecydowanie za wcześnie i niekorzystnie dla małego kręgosłupka.
Zuzka jeździła w pierwszym foteliku mniej wiecej do 8/9 miesiąca. Catedra mozesz miec takie wyobrazenie bo młoda jest bardzo opatulona (bo zima) ale jak ją porozbierasz to chyba nie ma źle co?(nie mówie ze ma jezdzic porpozbierana, chodzi jedynie o sprawdzenie).
 
może ten fotelik co ja mam jest jakiś mały:eek:

a ten co wkleiłam jest od 0 kg bo się rozkłada:tak:i niby nawet dla niemowlaczków jest...

z drugiej mańki my mamy roana maritę i on ma niby największą gondolę ale na wielkość to teraz młoda zajmuje 3/4 tej gondoli :/

ona naprawdę jest spora...

ja mam 172... a ojciec małej 185 więc w sumie też do małych nie należymy.... ja nie mówię, aby już teraz ją wsadzić w taki fotelik ale zaniedługo bo teraz jej nogi wystają z tego nosidełka... ciężko mi się go zapina w samochodzie bo młoda ma zgięte nogi....

jeżeli utrzyma takie tempo wzrostu to nie widzę jej dłużej w tym foteliku co ma...
 
Ostatnia edycja:
a może rzeczywiście Catedra małe to nosidełko:confused2: moja z głębokiego wyrosła jak miała 4 miesiące:szok: dobrze w Mutsy spacerówka rozkłada się na płasko:tak: Majka jest drobniejsza ale widzę że ze wzrostem też zaczęła pędzić :sorry: oby tylko nie jak siostra starsza;-)
 
reklama
Catedra dziecku mogą wystawać nogi z fotelika, pierwszy fotelik się wymienia gdy nie można zapiąć pasów, wystaje główka dziecka lub dziecko osiągnie wagę.
Mój pierwszy też tak rósł, maxi cosi wystarczył nam do 7 miesiąca (zaczęła mu mocno głowa wystawać) a to wtedy był największy fotelik. Ale on już wtedy siedział.
 
Ostatnia edycja:
Do góry