reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

No i zdecydowaliśmy się na wózek - myślałam, że to będzie ciężki wybór, tymczasem po wizycie w sklepie i wypróbowaniu kilku pojazdów na żywo, okazało się, że wyboru żadnego innego być nie może.. - bugaboo cameleon - CAMELEON Sand Base

btw czy któraś z was miała może ten pojazd ? decyzja w zasadzie podjęta, ale ciekawa jestem opinii doświadczonych rodziców..

eeee..... nie używałam... cena powala... czy on poza wożeniem dziecka robi coś jeszcze????? :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D;-);-);-);-);-);-)
 
reklama
eeee..... nie używałam... cena powala... czy on poza wożeniem dziecka robi coś jeszcze????? :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D;-);-);-);-);-);-)

jasne: karmi, przewija i usypia :-):-):-) a tak serio - to na tej stronce cena jest aż zbyt dobrze skorygowana do ostatnich kursów euro, i marża też jest bynajmniej nie kryzysowa.. Zdecydowana jestem na sam model, a cenę spokojnie gdzieś indziej znajdę lepszą..

Przy chorych plecach, mikroskopijnej windzie, drugim piętrze i braku wózkarni - kryterium jest jedno - nie można znaleźć - a przynajmniej tak zapewniają sprzedawcy - nic lżejszego.
No i organoleptycznie zachwyciła mnie jego zwrotność i to jak lekko się prowadzi w porównaniu z innymi sklepowymi brykami..
minusy - gondola jest przymocowana tak trochę nisko - wariant idealny gdyby była ciut wyżej (mniejszy skłon wtedy do wózka)

no a innych aspektów na razie jeszcze nie potrafię ocenić :confused:
 
Mi się ten espiro Atlantic podoba, choć jak na moje warunki za ciężki, ja wogóle nie oglądałam wózków ze stelażem pow. 10kg, wiem z doświadczenia, że nie dam sobie rady.
Nasza spacerówka peg perego ma 8kg, jak dokupimy gondolę to i tak będzie pow. 10kg.
Za pierwszym razem miałam 16kg wózek na początek -dziękuję - 16kg wózka plus 3,5 kg dziecka plus ja w połogu- żadnej możliwości wyjścia na dwór w ciągu dnia.
A potem dziecko szybko tyje :-).

Ja zastanawiam się nad taką chustą nosidłem, co jej wiązać nie trzeba, coś takiego:
HIT LATA! NOSIDEŁKO CHUSTA BABY BAG PREMAXX OD SS (634125743) - Aukcje internetowe Allegro
albo takiego:
INFANTINO ----------- NOSIDEŁKO/HUSTA SLINGRIDER (634634328) - Aukcje internetowe Allegro

Ten bugaboo wydaje mi się mało praktyczny na nasze drogi, przednie kółka są dość małe a spacerówka bardzo płytka. Na wycieczki po nowoczesnych osiedlach i centrach handlowych.

cyniczna jak coś Cię niepokoi to się nie zastanawiaj tylko na dyżur do szpitala w którym chcesz rodzić, nie mogę odesłać bez podstawowych badań żadnej ciężarnej.
 
Ostatnia edycja:
Luby mnie dziś przy śniadaniu zagadnął, co kupujemy w przyszłym tygodniu: wózek czy łóżeczko. Odburknęłam "NIC"...

Mam wrażenie, że coś nie gra... że jest nie tak, jak być powinno... że coś się stało...:hmm:

Cyniczna na pewno wszystko ok, jak w końcu wpadniesz w wir zakupów , to wszystkie przegonisz.;-):-)
 
Jagoda,ale zastanawiasz sie nad taką chustą,zamiast wózka?
Bo widzisz,przeczytałam,co tu napisałaś i patrzę, mamy ten sam problem,bo my mieszkamy w bloku na czwartym piętrze i mnie też przeraża wizja siebie w połogu tachającej taki ciężki wózek:szok:.Tak jak napisałaś,na spacery nie ma szans:no::no::no:I też mi tak po głowie chodzi ta chusta,ale nie wiem czy to dobry pomysł dla noworodków i niemowlaków,wiadomo,producent zachwala,ale nie znam nikogo kto miałby taką chustę i kogo można byłoby podpytać,czy to rzeczywiscie taka rewelacja:confused:
 
monisia nie zupełnie zamiast wózka, ja mam lekką spacerówkę peg perego Atlantico po synku. o taki dokładnie:
642458114


I zamierzam do niego dokupić gondolę, chyba, że znajdziemy jakiś wózek, który przebije funkcjonalność tego. Bo w tym tylko przekładanej rączki mi brakowało. Kółka wyglądają na małe ale w tym modelu mają prawie 20cm, bo to jest duża spacerówka, 4 lata temu to była największa z najlżejszych spacerówek dostępna na rynku.

A o chuście myślę, jako o taki szybkim wyjściu np. szybkie wyjście do przedszkola po małego, albo do sklepu po coś, bo wtedy ciężko taszkać wózek na chwilkę. Tyle, że zdaję sobie sprawę z tego, że to będzie zima i zastanawiam się na ile taka chusta sprawdza się przy gorszej pogodzie. Muszę poszukać na forach, poczytać opini wcześniej.
 
No,no,fajna spaceróweczka:tak:
A z tą chustą to mi też właśnie chodzi o szybkie wyjścia,po Małą do szkoły,lub tak coś wypadnie,ale właśnie,jak urodzimy te nasze maluchy,to zaraz zima i jak się te chusty sprawdzą:confused:...też muszę poczytać sobie o tym:-)
 
reklama
Do góry