reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka czerwcowej mamy

Ponoć jak temp przekracza 20'C, to wtedy ubiera się dziecko tak samo jak siebie [emoji6] Ale ja i tak mam tendencje do przegrzewania [emoji28] Moja mama też, wiec to chyba po niej mi tak zostało [emoji4]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
a widzisz, nie wiedziałam :). serio, z dziećmi urodzonymi późną jesienią lub zimą jest o wiele łatwiej...
 
reklama
Wszystko fajnie, ale zdanie o ubieraniu "Tak, by ani jego rączki i stópki nie były chłodne - oznacza to, że jest mu za zimno - ani jego kark mokry od potu - to z kolei znak, że dziecko jest ubrane za ciepło".

Zimne rączki i nóżki wcale nie oznaczają że dziecku jest zimno..
Maluchy mają niedojrzałą termoregulację, stąd mogą mieć zime kończyny dalsze, czyli nóżki i rączki.
To czy dziecku jest zimno czy ciepło, sprawdza się na karku.

Niestety pokutuje ta teoria z rękami i nogami, więc pewnie się naslucjacke od "cioc dobra rada".. [emoji6]

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, czy jesteście zadowolone z tych zakupów z Dole Sonno? Wiek że któraś brała kocyk, koszule i szlafrok : )
 
Dziewczyny, czy jesteście zadowolone z tych zakupów z Dole Sonno? Wiek że któraś brała kocyk, koszule i szlafrok : )
Tak zadowolona -koszule po wypraniu nie stracily fasony, szlafrok też, ręcznik milusi ale nie pralam jeszcze,a kocyk chyba ok cieniutki tylko muszę go wyprasowac jeszcze bo tego wymaga po praniu.

 
Dziewczyny, czy jesteście zadowolone z tych zakupów z Dole Sonno? Wiek że któraś brała kocyk, koszule i szlafrok : )
Ja już dwa razy robiłam tam zakupy :) jestem zadowolona. Ubranka dla malucha super jakości, kocyk też bawełniany wydaje się być w porządku (jeszcze nie prałam)
Ubrania dla mnie : pidżama i szlafrok fajny materiał, mam nadzieję, że po praniu też będzie ok.
Ręcznik też super mięciutki.
 
Potwierdzam dolce sonno mam szlafrok i koszule i jakościowa wydają się naprawdę super. Nie pralam jeszcze.

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Też zamówiłam szlafrok i 2 koszule z dolce sono, ale czekam aż przyjdą [emoji4]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry