reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka czerwcowej mamy

Kobiety pomocne i mamusie doświadczone!! Jaki śpiworek wybrałyście na te pierwsze 3 miesiące?
czy może na początku maluszek może spać w rożku?? nie mam pojęcia, a w sumie z bliskich nie ma mi kto doradzić ;/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mój synek spał na początku w rożku ale niestety nie pamiętam do kiedy...:oo2: Później spał w śpiworku, który dostałam od kogoś. To było bardzo dobre rozwiązanie z tym śpiworkiem :biggrin2: Obecnie też się rozglądam za śpiworkiem, jeszcze nie znalazłam idealnego... wszystkie takie grube mi się wydają...
 
Kobiety pomocne i mamusie doświadczone!! Jaki śpiworek wybrałyście na te pierwsze 3 miesiące?
czy może na początku maluszek może spać w rożku?? nie mam pojęcia, a w sumie z bliskich nie ma mi kto doradzić ;/
na pierwsze miesiące kupiłam otulacz:
Link do: Otulaczek | Motherhood

rożek też będzie dobry na początek, trzeba tylko zwracać uwagę, żeby nie był za ciepły, bo dziecko będzie się przegrzewać, a będzie jednak lato.

potem śpiworek - ja akurat mam po strasznych synkach, ale wybór jest ogromny, trzeba patrzeć, żeby nie był za gruby albo żeby nie ubierać za ciepło
 
o tym otulaczu też myślałam :)
chyba zrobię tak że będę miała ten otulacz + cienki rożek, a jak już maluch będzie to bedę myśleć o śpiworku. Patrzyłam na te z Natulino - ale też nie wiem na jaką grubość sie zdecydować :)
 
na pierwsze miesiące kupiłam otulacz:
Link do: Otulaczek | Motherhood

rożek też będzie dobry na początek, trzeba tylko zwracać uwagę, żeby nie był za ciepły, bo dziecko będzie się przegrzewać, a będzie jednak lato.

potem śpiworek - ja akurat mam po strasznych synkach, ale wybór jest ogromny, trzeba patrzeć, żeby nie był za gruby albo żeby nie ubierać za ciepło
Dokladnie ten sam chce kupic :)
 
o tym otulaczu też myślałam :)
chyba zrobię tak że będę miała ten otulacz + cienki rożek, a jak już maluch będzie to bedę myśleć o śpiworku. Patrzyłam na te z Natulino - ale też nie wiem na jaką grubość sie zdecydować :)
te śpiworki natulino ktoś już wcześniej linkował :) one są fajne, bo różnej grubości i dokładnie na stronie jest wytłumaczone jaki śpiworek i co pod niego dziecku zakładać :). ja bym chyba brała ten babycomfort, bo oprócz lata, później temperatura w sypialni maluszka raczej utrzymuje się na poziomie 21 stopni, a jak będzie ciut chłodniej to można po prostu ubrać cieplej. jak kupisz za gruby śpiworek to nie sprawisz, żeby był cieńszy, a dziecko zawsze cieplej ubierzesz.
jedyne, co mi się nie podoba w tych śpiworkach to wycięcie w szpic pod główką, ale to dlatego, że mój młodszy, który był grubaskiem ;) miał przy takim dekolcie zaczerwienienia. u nas bardziej sprawdził się dekolt półokrągły
 
Kobiety pomocne i mamusie doświadczone!! Jaki śpiworek wybrałyście na te pierwsze 3 miesiące?
czy może na początku maluszek może spać w rożku?? nie mam pojęcia, a w sumie z bliskich nie ma mi kto doradzić ;/
W lato na śpiworek czy rożek będzie raczej za cieplo..
Przyda się otulacz cienki np. bambusowy.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, pomóżcie, bo trochę ciężko mi się myśli... :)
Zaczęłam sobie klikać zamówienie w Gemini. Wybrałam: bepanthen, patyczki do uszu, platki kosmetyczne dla niemowlat, katarek, majtki siateczkowe poporodowe, podklady poporodowe, wzielam tez 1 paczke pampersów 1 - i zastanawiam się, czy coś powinnam dopisać? Dopisałam też podklady poporodowe Bella i zastanawiam się, czy to są te duże podpaski, czy podkłady na łóżko? Bo te duże podpaski też bym chciała...
Termometr mam, Octanisept też.
O czym zapomniałam? :)
 
reklama
Dziewczyny, pomóżcie, bo trochę ciężko mi się myśli... :)
Zaczęłam sobie klikać zamówienie w Gemini. Wybrałam: bepanthen, patyczki do uszu, platki kosmetyczne dla niemowlat, katarek, majtki siateczkowe poporodowe, podklady poporodowe, wzielam tez 1 paczke pampersów 1 - i zastanawiam się, czy coś powinnam dopisać? Dopisałam też podklady poporodowe Bella i zastanawiam się, czy to są te duże podpaski, czy podkłady na łóżko? Bo te duże podpaski też bym chciała...
Termometr mam, Octanisept też.
O czym zapomniałam? :)

Też zamówiłam podkłady poporodowe Bella i to są te duże podpaski właśnie :)
Ja wzięłam jeszcze:
-tantum rosa
-sól fizjologiczna w ampułkach
-krem ochronny na lato spf50 dla Małego
-witamina D - wzięłam w areozolu- sprawdzi się? :D
-wkładki laktacyjne
I jakżeby inaczej :cool2:
-olej ze słodkich migdałów
-olej z wiesiołka
:p
 
Do góry