reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka czerwcowej mamy

My wanienkę będziemy mieć taką składaną jakby prostokątna. Ponoć jest wygodna no i po myciu zajmuje bardzo mało miejsca. Z racji że mamy małą łazienkę to chyba będziemy kąpać Małą na pralce ;)
W jakich sklepach kupujecie body kopertowe? Bo z tego co widzę to h&m ma takie, a w większości sklepów są te wkładane przez głowę. Takich już mam sporo bo dostaliśmy, ale na sam początek wolałabym mieć też kilka takich rozpinanych po całości. W Lidlu też czasem bywają, ale teraz akurat nie ma nic w gazetce...
w smyku widziałam body kopertowe, kiedyś też w tesco były
 
reklama
Dziękuję za odpowiedź :) Fajnie, że już mam zawężone pole poszukiwań do tych dwóch MaxiCosi. Muszę je zobaczyć na żywo, porównać i wtedy podejmę ostateczną decyzję.


ZUZA.80 - wczoraj sporo czytałam na temat tych fotelików (nie mogę teraz znaleźć) i kojarzy mi się, że w testach uzyskały taką samą ilość punktów z bazą i bez. Hmm to chyba też kwestia wygody w takim razie skoro w kwestii bezpieczeństwa nie ma różnicy :)

A co do wanienki to póki co jestem pewna, że kupię stelaż :D

Baza podwyższa bezpieczeństwo! A nawet rodzaj bazy ma znaczenie.

Dla Cabriofix za Link do: MAXI COSI fotelik Cabrio Fix

4 gwiazdki w testach ADAC (z bazą FamilyFix) - ocena ogólna i bezpieczeństwo

5 gwiazdek w testach ADAC (z bazą EasyFix) - ocena ogólna i bezpieczeństwo

3 gwiazdki w testach ADAC (test fotelika bez bazy)
 
Baza podwyższa bezpieczeństwo! A nawet rodzaj bazy ma znaczenie.

Dla Cabriofix za Link do: MAXI COSI fotelik Cabrio Fix

4 gwiazdki w testach ADAC (z bazą FamilyFix) - ocena ogólna i bezpieczeństwo

5 gwiazdek w testach ADAC (z bazą EasyFix) - ocena ogólna i bezpieczeństwo

3 gwiazdki w testach ADAC (test fotelika bez bazy)
Nie zawsze jest jak piszesz - Pebble Plus bez bazy ma 5 gwiazdek, a 4 gwiazdki z bazą (na pewno traci choćby za ergonomię, bo baza zajmuje i wymaga dużo miejsca.
 
W jakich sklepach kupujecie body kopertowe? Bo z tego co widzę to h&m ma takie, a w większości sklepów są te wkładane przez głowę. Takich już mam sporo bo dostaliśmy, ale na sam początek wolałabym mieć też kilka takich rozpinanych po całości. W Lidlu też czasem bywają, ale teraz akurat nie ma nic w gazetce...
Ja kupuję H&M i na allegro i w sklepie internetowym - bardzo mi się podobają :)
 
My wanienkę będziemy mieć taką składaną jakby prostokątna. Ponoć jest wygodna no i po myciu zajmuje bardzo mało miejsca. Z racji że mamy małą łazienkę to chyba będziemy kąpać Małą na pralce ;)
W jakich sklepach kupujecie body kopertowe? Bo z tego co widzę to h&m ma takie, a w większości sklepów są te wkładane przez głowę. Takich już mam sporo bo dostaliśmy, ale na sam początek wolałabym mieć też kilka takich rozpinanych po całości. W Lidlu też czasem bywają, ale teraz akurat nie ma nic w gazetce...
czy masz na myśli może wanienkę Stokke Flexi Bath? Chyba, że są jeszcze jakieś inne, bo o tych wiem, że są składane właśnie. Mąż mi je pokazał w internetach zachwycony, bo po złożeniu nie zajmie wiele miejsca, ale nie znam nikogo kto by używał i miał jakieś zdanie na jej temat, czy ona jest rzeczywiście wystarczająco duża - jakoś taka nie za wielka mi się wydaje. Producent niby podaje, że sprawdzi się nawet do 4 roku życia dziecka - ale czy nie będzie w niej zbyt mało miejsca maluszkowi?
 
czy masz na myśli może wanienkę Stokke Flexi Bath? Chyba, że są jeszcze jakieś inne, bo o tych wiem, że są składane właśnie. Mąż mi je pokazał w internetach zachwycony, bo po złożeniu nie zajmie wiele miejsca, ale nie znam nikogo kto by używał i miał jakieś zdanie na jej temat, czy ona jest rzeczywiście wystarczająco duża - jakoś taka nie za wielka mi się wydaje. Producent niby podaje, że sprawdzi się nawet do 4 roku życia dziecka - ale czy nie będzie w niej zbyt mało miejsca maluszkowi?
Wygląda tak jak Stokke więc pewnie to ta, my ja będziemy mieć od mojego brata i u nich się sprawdziła, właśnie przez to że zajmuje mało miejsca no i nie trzeba wlewać bardzo dużo wody żeby wykapac dziecko. Nie wiem do którego r.z Maluch się zmieści, bo jak ich córka miała 1,5roku to wyjechali za granicę i już nie brali jej ze sobą. Ale jak teraz spojrzałam ile ona kosztuje to w życiu bym tyle za wanienkę nie dała ;)
 
Wygląda tak jak Stokke więc pewnie to ta, my ja będziemy mieć od mojego brata i u nich się sprawdziła, właśnie przez to że zajmuje mało miejsca no i nie trzeba wlewać bardzo dużo wody żeby wykapac dziecko. Nie wiem do którego r.z Maluch się zmieści, bo jak ich córka miała 1,5roku to wyjechali za granicę i już nie brali jej ze sobą. Ale jak teraz spojrzałam ile ona kosztuje to w życiu bym tyle za wanienkę nie dała ;)
O no to super! ona jest rzeczywiście funkcjonalna w małych łazienkach, albo jeśli się nie chce omijać codziennie stelaża itd. Ale masz rację, cena powala!
 
reklama
Do góry