reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawka czerwcowej mamy

Dziewczyny prosze o rade u nas Aldik bedzie mial tydzien dzieciecy co sadzicie o tym?
1516103596-3ca0eb63b0fbc0b1-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Niania tak a, zależy czy chcesz patrzeć na dziecko, czy wystarczy Ci słuchanie czy wstało..
Ja mam zwykła, bez kamery i się sprawdza..
Ma też monitor oddechu, ale nie używaliśmy nigdy, ma bo dostaliśmy po dzieciach szwagierki...
Znajomi zamalowali w pokoju małego zwykłą, okrągła kamerę i też dawała radę[emoji6]
 
ja też mam zwykłą, bez kamery i u nas też się sprawdza :) kupowałam 2 lata temu, ale nie pamiętam ile płaciliśmy. firmy nie pamiętam, sprawdzę jak wrócę do domu

update: taką mamy: Link do: Niania elektroniczna 501/00 Avent - NODIK.pl
sprawdza się w domu, zabierałam też do ogrodu i dała radę. służy bezawaryjnie już ponad 2 lata
 
Ostatnia edycja:
A co powiesz na cene? Wiem ze w funtach ale okolo 250 zl to jest


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Te BMW to mi przez przypadek wysłało[emoji6]
No jeśli zarabiasz w funtach to cena jest w funtach, moim zdaniem nie powinno się przeliczać... Za 50 zł nie kupisz w Pl takiej niani, za 250na pewno...
Porozglądać się na necie ile kosztują podobne nianie, poczytaj opinie i wybierz.

My mamy nianie tommee tippee HELPINE 0500 97 98 99 i sobie chwalimy, mimo że była już używana jak ja dostaliśmy, ale zasięg ma duży, mogliśmy być na ogrodzie jak młoda spała, działa bez problemu piętro wyżej u mamy, a raz byliśmy na sali weselnej a pokój był 3 pietra wyżej po przeciwnej stronie budynku i też bez zakłóceń działała..
 
Pytam w zlotowkach bo bede w Polsce wiec jakby mialo byc taniej to bym z Polski przywiozla :) funty funtami ale trzeba kazdy grosz liczyc


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Hej, dzięki za odpowiedź DareToBe.
Mam jeszcze pytanie o kolor. Boję się trochę ciemnych budek - tego że latem się będą za bardzo nagrzewać - czy macie jakieś informacje na ten temat?
 
reklama
Dziewczyny prosze o rade u nas Aldik bedzie mial tydzien dzieciecy co sadzicie o tym?
1516103596-3ca0eb63b0fbc0b1-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie podpowiem bo niani nie mieliśmy :) U nas doskonale sprawdzał się w tej roli ... telefon :D Rozmowy w sieci mamy darmowe, jak potrzebowaliśmy zostawić "nianię" to dzwoniłam do małżonka i zostawiałam swój telefon w pokoju Stasia (wyciszając głośnik) - nie było nam to często potrzebne (w sumie tylko jak mieliśmy gości, albo byliśmy w odwiedzinach), więc taki system się w zupełniści sprawdzał :)
Ale też mieszkamy w mieszkaniu - niby bardzo dużym (prawie 120m), ale jednak w mieszkniu, w domu pewnie bardziej potrzeba takich urządzeń :)
 
Do góry