reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka czerwcowej mamy

Dziewczęta - sprawdźcie sobie najpierw na www szpitala, w którym planujecie rodzić co macie ze sobą do szpitala zabrać.

Moj szpital np daje rodzącym i potem przez caly pobyt w ramach zaopatrzenia nieograniczony prawie dostep do podkladow poporodowych i mat poporodowych - stad np nie trzeba ich pakowac do torby szpitalnej.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
pakować do szpitala może nie, jeśli rzeczywiście szpital zapewnia, ale przecież po powrocie ze szpitala też korzystasz z podkładów poporodowych. ja również do ok. 2 tygodni po porodzie używałam mat i majtek poporodowych, bo tak było lepiej - w razie W wyrzucić nić prać. tak, czy inaczej dobrze kupić
 
reklama
pakować do szpitala może nie, jeśli rzeczywiście szpital zapewnia, ale przecież po powrocie ze szpitala też korzystasz z podkładów poporodowych. ja również do ok. 2 tygodni po porodzie używałam mat i majtek poporodowych, bo tak było lepiej - w razie W wyrzucić nić prać. tak, czy inaczej dobrze kupić
Tak to jasne. Natomiast podklady zajmują tyle miejsca w torbach, że warto wiedzieć jezeli nie trzeba ich pakowac :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Prezlicz czy ci sie to oplaca i czy jak kupisz osobno czy taniej nie będzie. Ja sama sobie kupuje kiedys widzialam na stronie jednej zestaw dla matki i dziecka. Wiele rzeczy nie przydatnych bylo i do tego wysoka cena
 
Zuza ja po wyjściu że szpitala po cc używałam większych podpasek bardziej chłonnych. .. podkłady mi się wcAle nie przydały. . Pozatym apteka jest na każdym rogu jak będzie teraz potrzeb to wyśle m i kupi... na zapas nic nie planuje kupować oprócz wytycznych z listy szpitalnej

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam pytanie odnośnie wymiarów łóżeczka dla dziecka. Kupujecie/ macie już te większe 140x70cm czy standardowo 120x60cm?

Zamierzacie/lub korzystałyście z opcji zdemontowania jednego boku żeby służyło też na później, kiedy maluszek podrośnie?

Wiem, że wszystko kwestia wygody, wielkości mieszkania/pokoju i indywidualnych preferencji, ale ciekawa jestem jak to u Was wygląda :)

Sama zastanawiałam się nad łóżeczkiem z IKEA, ale z tego co widziałam w niemieckich sklepach są tylko w wersji 140x70cm. :szok: Hmm wielgachne są.
 
Dziewczyny mam pytanie odnośnie wymiarów łóżeczka dla dziecka. Kupujecie/ macie już te większe 140x70cm czy standardowo 120x60cm?

Zamierzacie/lub korzystałyście z opcji zdemontowania jednego boku żeby służyło też na później, kiedy maluszek podrośnie?

Wiem, że wszystko kwestia wygody, wielkości mieszkania/pokoju i indywidualnych preferencji, ale ciekawa jestem jak to u Was wygląda :)

Sama zastanawiałam się nad łóżeczkiem z IKEA, ale z tego co widziałam w niemieckich sklepach są tylko w wersji 140x70cm. :szok: Hmm wielgachne są.
My mamy zamiar kupic zwykle łóżeczko 120x60 cm i bez szuflady :) takie zmiesci nam sie w kąciku, ktory chcemy przeznaczyc dla maluszka i obok bedzie stala komoda :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Standardowe zdecydowanie. W tun łóżeczku dziecko bedzie ci spalo spokojnie do 2 rz. A pozniej normalne lozeczko i pokik powoli. Ja puki co zastanawiam sie nam dostawka lub kolyska mała. Tak do pol roku. A jak mala skonczy 2lata to siup na gore pojdzie. Bedzie wieksza roUmniejsza moze w ogole na jedzenie budzic sie nie bedzie
 
Do góry