reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka czerwcowej mamy

Jak bedziecie sie zabieraly do kompletowania wyprawki kosmetyczno-porodowej to polecam zakupy w internetowej aptece Gemini - bo się tam opłaca robic masowo zakupy. A i cenowo grosz do grosza przy takiej wyprawce się nazbiera. Warto śledzić oferty promocyjne.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
POTWIERDZAM! Ja z tej apteki zawsze zamawiam jak robię jakieś większe zakupy...nawet głupi podkład rewlona kosztuje tam 29zł a w Rossmann dwa razy tyle prawie więc pewnie dla malutkiej też tam się będę zaopatrywala [emoji12]

 
reklama
No właśnie czytałam to kiedyś i zaniechałam używania emulsji do twarzy dla dorosłych, ale ta dla dzieci ma dobry skład na szczęście - bo lepszej nie znam :)
Myślę, że tu nikt się na nikogo nie obraża - w sumie dzielimy się subiektywnymi odczuciami i to co jednej pasuje innej może być zupełnie nie po drodze :D
Też ja kiedyś używałam i byłam z niej mega zadawolona....do czasu...Kiedy zaczęłam 3 opakowanie...nawet nie wiedziałam że ma kiepski skład...pewnie dlatego przestala mi służyć....

 
Link do: MOTHERHOOD ROŻEK BECIK OTULACZEK ANTYKOLKOWY HIT

Powiedzcie mi proszę dziewczyny czy taki otulacz mogę używać jak dzidzia się urodzi do wózka ? Zamiast jakichś kocyków itp? Używacie takich, jakie macie doświadczenia? Bo zastanawiałam się nad kupnem rożka ale one wydają mi się zbyt ciepłe zwykle, a to wydaje się być fajnym rozwiązaniem.
Czekaj na bank już któraś z dziewczyn kupiła taki!nie chcę strzelać ktora bo jestem jeszcze nieprzytomna po nie przesłanej nocy...cała noc urządzalam mieszkanie w ikei...

 
Link do: MOTHERHOOD ROŻEK BECIK OTULACZEK ANTYKOLKOWY HIT

Powiedzcie mi proszę dziewczyny czy taki otulacz mogę używać jak dzidzia się urodzi do wózka ? Zamiast jakichś kocyków itp? Używacie takich, jakie macie doświadczenia? Bo zastanawiałam się nad kupnem rożka ale one wydają mi się zbyt ciepłe zwykle, a to wydaje się być fajnym rozwiązaniem.
Też o nim myślę. Nie wiem czy do Wózka użyje, ale w domu do spania jak najbardziej [emoji5]

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurdę tak ładnie opisany jest ten otulacz, że aż chce się kupić [emoji23] I teraz się boję, że mogę się nie powstrzymać [emoji28]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Link do: MOTHERHOOD ROŻEK BECIK OTULACZEK ANTYKOLKOWY HIT

Powiedzcie mi proszę dziewczyny czy taki otulacz mogę używać jak dzidzia się urodzi do wózka ? Zamiast jakichś kocyków itp? Używacie takich, jakie macie doświadczenia? Bo zastanawiałam się nad kupnem rożka ale one wydają mi się zbyt ciepłe zwykle, a to wydaje się być fajnym rozwiązaniem.

Ja mam coś takiego, tylko inny kolor, dostałam od koleżanki: Link do: Rożek-otulacz z nogawkami Snoozebaby - zielony
Mam zamiar używać go do wózka i ewentualnie do fotelika samochodowego. Muszę tylko doszyć mu napkę, bo urwany jest zatrzask i nie ma jak dziecka "zapiąć" w tym otulaczku,
 
Kobietki panietajcie rodziny w czerwcu moze byc zbyt goraco na otulacz a maluchy latwo przegrzec. A 3m maluch może Wam już się nie dac utulic i wydatek zbedny.
 
Kobietki panietajcie rodziny w czerwcu moze byc zbyt goraco na otulacz a maluchy latwo przegrzec. A 3m maluch może Wam już się nie dac utulic i wydatek zbedny.
Wiem, dlatego sama bym pewnie takiego wynalazku nie kupiła, ale dostałam więc jakby np w sierpniu zrobiło się chłodniej to będzie w co dziecko zawinąć :) I myślę, że jeszcze się zmieści, bo ja mam termin na koniec czerwca, a ten otulaczek wydaje się całkiem duży...
 
reklama
Czekaj na bank już któraś z dziewczyn kupiła taki!nie chcę strzelać ktora bo jestem jeszcze nieprzytomna po nie przesłanej nocy...cała noc urządzalam mieszkanie w ikei...

ja kupiłam :) bardziej z myślą, że będzie do spania na początek zamiast śpiworka. do wózka też będzie ok, jak nie będzie za gorąco. on jest cienki i 100% bawełna
 
Ostatnia edycja:
Do góry