reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka czerwcowej mamy

Ja poszukam czegos o ubieraniu noworodka latem jak znajde to wstawie odrazu.

Dziewczyny przeglądając gazetki strony internetowe czy chodzą po sklepach w poszukiwaniu mevli dla dzieci panietajcie ze szuflady (kwestia gutu i przyzyczajenia) nie sa przejrzyste do szukania ubrań. Moja siostra i koleżanka kupiły szyflady i narzekaly bo to co poskladaja moment sie rozwalalo gdy wyciagaly ubranka z dolu. Najlepiej polki plus szufladki;) taka moja szybka refleksja
 
reklama
a u mnie szuflady się sprawdziły - miałam poukładane ubranka rozmiarami (jedna szuflada= jeden rozmiar), a że część ubranek była bez metek to było mega praktyczne:) i dla męża było to też bardzo pomocne, bo wiedział gdzie szukać ;)
 
artykuł fajny, jedyne co mnie zastanowiło to "2 bluzy polarkowe na chłodniejsze dni" - moim zdaniem zupełnie nietrafiony pomysł, bo polar to sztuczny materiał i nie przepuszcza powietrza. lepszy będzie sweterek/ bluza z bawełny
 
artykuł fajny, jedyne co mnie zastanowiło to "2 bluzy polarkowe na chłodniejsze dni" - moim zdaniem zupełnie nietrafiony pomysł, bo polar to sztuczny materiał i nie przepuszcza powietrza. lepszy będzie sweterek/ bluza z bawełny
to fakt. ale ogólnie się uważa że polar lepiej grzeje :)
 
Dziewczyny a ja się dzisiaj zastanawiam czy kupić dla małej jakiś sweterek w razie co na wyjścia latem? Trochę głupieje już, ale może na wieczorny spacer się przyda? Mam same body, kaftaniki nic tak naprawdę na wyjście. Czy do września wystarczy co mam plus kocyk bawełniany?
Latem często jest chłodno wieczorem..

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Dobrze jest miec cieplejszy sweterek w zapasie :)

Ja poszukam czegos o ubieraniu noworodka latem jak znajde to wstawie odrazu.

Dziewczyny przeglądając gazetki strony internetowe czy chodzą po sklepach w poszukiwaniu mevli dla dzieci panietajcie ze szuflady (kwestia gutu i przyzyczajenia) nie sa przejrzyste do szukania ubrań. Moja siostra i koleżanka kupiły szyflady i narzekaly bo to co poskladaja moment sie rozwalalo gdy wyciagaly ubranka z dolu. Najlepiej polki plus szufladki;) taka moja szybka refleksja

U mnie szuflady tez sie sprawdzily i o dziwo lepiej niz polki. Z tym, ze ja stosuje inną metodą układania ubran - skladam tak, zeby widac bylo tylko grzbiety.
Dodatkowo kupilam w Ikei organizery na bielizne - i swietnie sprawdzają sie dla organizacji skarpetek oraz mniejszych drobiazgow.

Przykladowo z internetu:
1517919524-194ef63f5c65140a-aaaaaa.jpeg

1517919534-75977fed2f565175-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też chce takie organizery :)
Właśnie przyjechała nowa komoda do pokoju dzieci :) Przy synku też miałam w komodzie, jego komodę sortuję na zasadzie : bielizna, krótkie koszulki, długi i spodenki.
I Córci też tak zrobię : Body w jednej, koszulki, kaftaniki w drugiej etc.
Chyba, że kupię organizery to i koncepcja się zmieni.
 
Też planuję kupić komodę, taką wyższą na 5 szuflad, w jysku mam upatrzoną pod kolor mebli ;) i do ikea wycieczka obowiązkowa po te organizery i widziałam też takie plastikowe do powieszenia np obok przewijaka na łóżeczku.
Jeśli chodzi o te bawełniane kocyki to macie coś godnego polecenia? Bo takich grubszych kocyków jest pełno a tych cienkich już mniej. Teściowa nam taki dziergany zrobi na drutach ale on pewnie też będzie ciepły
 
reklama
Do góry