reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o pielęgnacji i zdrowiu naszych maluszków:)))

My też jedziemy na 3kach, jesteśmy po jednej paczce i w trakcie drugiej. Na początku wydają się olbrzymie, ale można jes ciasno zapiąć, a są na pewno wygodniejsze dla malucha.
 
reklama
Heh, moj tez zaczyna sie obracac w lozeczku, ale tylko w ciagu dnia,gdy nie jest opatulony i spi pod kocykiem. Po godzinie znajduje go obroconego o 90* ;P

Co do pampkow to my na zmiane stosujemy 2 i 3. 2, bo mamy jeszcze Huggiesy, ale ciezko juz sie je zapina (zakladane na dzien), wiec aby bylo luzniej malemu to na noc zakladam mu 3 Pampersow. Swoja droga szkoda, ze nie ma juz 3 Huggiesow z bawelna organiczna. Tak sie do tych pampkow przyzwyczailam, ze Pampersy wydaja mi sie badziewne. A przed porodem kupilam meeeega pudlo 3 Pampersa (prawie 200 pieluch) wlasnie i musze je zuzyc... :/
No imialam Huggiesy polskie i angielskie - jak dla mnie kolosalna roznica miedzy pieluchami a polskie i angielskie mialam z bawelna organiczna. Polskie ciagle w zasadzie przemakaly... No chybaze zmienialam je co 1,5 godziny, to wtedy nie przemakaly. Ale moze dlatego tez sa delikatniejsze dla dziecka, bo jesli czesciej zmieniam to siuski i kupa nie tak dlugo stukaja sie ze skora dziecka a tym samym nie dochodzi do podraznien. No ale czemy angielksie wytrzymywaly dluzej bez zmiany? Nie wiem. Moze do Pl wysyjala odrzuty?
 
Moja do tej pory spala w rożku, niestety od dwóch dni mamy mały przewrót, otóż sie wykopuje i "chodzi" po całym łóżeczku, rano znajduje ją o 180 stopni obróconą, więc rożek już nic nie da.. i wyjełam kołderkę bo była do tej pory przykrywana kocykiem... teraz już śpi jak madame ino bez poduszki... pod główką ma tylko pieluszkę, jakby ulała w razie czego. Więc okres kiedy była kładziona na boczku i tak przespała całą noc juz chyba minął bezpowrotnie..

odnośnie pampków: jakiego rozmiaru używacie? bo u nas jeszcze ida 2, ale zastanawiam się, bo są juz ciut przymałe, a 3 są za duże.. jesteśmy między rozmiarami...

my uzywamy 3.Lekko za duże,ale spoko.:-)
 
my uzywamy jeszcze 2 i sa troche za duze

koralowa ja tez uwazam ze huggisy z bawelna organiczna sa super... pampki przy nich po prostu wydaja sie badziewne!!!
 
te z bawełną są w takich beżowych pakach z dzidziem w fioletowej czapie ? bo te były rewelacyjne. teraz mam rozm. 3 huggiesów...nie są tak fajne. testowaliśmy dada z biedrony i rossmanowe babydream. podobna jakość i cena, ale chyba te biedronkowe lepsze. U nas wytrzymały mega kupę, ale taką na prawdę mega.

a u nas kolejny dzień testowania wielorazowych pieluszek kieszonek...hmm...no i dupa. przy większych sikach przeciek. mam mieszane odczucia :/
 
te z bawełną są w takich beżowych pakach z dzidziem w fioletowej czapie ? bo te były rewelacyjne. teraz mam rozm. 3 huggiesów...nie są tak fajne. testowaliśmy dada z biedrony i rossmanowe babydream. podobna jakość i cena, ale chyba te biedronkowe lepsze. U nas wytrzymały mega kupę, ale taką na prawdę mega.

a u nas kolejny dzień testowania wielorazowych pieluszek kieszonek...hmm...no i dupa. przy większych sikach przeciek. mam mieszane odczucia :/

Oooo no to lipa by była!!!!!!

Ja kończę używać 2 , mam jeszcze jedną pakę 2 , ale odstąpię znajomej, bo juz nie ma co zakładać lekko małe, więc zaczniemy 3 , ja uzywam tylko Pampersów, bo takie mi naprzynosili i jestem b. zadowolona, zero przecieków!
 
Oooo no to lipa by była!!!!!!

Ja kończę używać 2 , mam jeszcze jedną pakę 2 , ale odstąpię znajomej, bo juz nie ma co zakładać lekko małe, więc zaczniemy 3 , ja uzywam tylko Pampersów, bo takie mi naprzynosili i jestem b. zadowolona, zero przecieków!

ja uzywalam hagisow- przeciakaly, happis byly ok ale najleosze sa pampersy i tez je uzywam. takie podostawalam i sama tez kupuje na promocjach- jest taniej.
 
u nas dwójki już były małe, bo zostawały Olkowi takie czerwone uciski z gumek...wytrzymałam do końca paki a teraz już idą trójki...

swoją drogą jak na razie kupiła tylko przed urodzeniem paczkę pieluch;) ciągle używam tych dostanych w formie prezentu;P

co do jakości..hmmm używam pampersów i u mnie ten problem, że Olek w nocy nie robi kupek, w zasadzie robi jedną mega kupę z rana i jest to taaaaaaka kupa, która dochodzi spokojnie do plecow i pampers nie daje rady...ale chyba żadne by nie dały;( taki urok Olka...
dziś np robił kilka razy dlatego było ok...
 
Dziewczyny KATAR... :(((( Boże jak mi żal mojego Maleństwa... Frida nic nie wyciąga, po wodzie morskiej z areozolu ryczy jak obdzierany ze skóry. Mały śpiący, a nie może spać... Czekam jak tylko otworzą rejestrację i idziemy do lekarza.
Któraś kiedyś pisała o maści pod nosek, co to było?
I czy jest coś innego (w domyśle lepszego) od fridy?
Szlag by to jasny...

vitella nose... ja codziennie stosuję wodę morska...nie ma rady, Olek nie płacze, ale jakby płakał to i tak trzeba...
spróbuj soli fizlologicznej zamiast wody w sprayu bo może to dzieciatkowi przeszkadza!!! Zakropl i czyśc fridą powinno ładnie schodzić...
 
reklama
koralowa ja tez uwazam ze huggisy z bawelna organiczna sa super... pampki przy nich po prostu wydaja sie badziewne!!!
hehe. ;) Zgadzam sie. :) No i pomysl, ze huggisy nasze polskie sa srednie w porownaniu z tymi samymi z UK... A te powoli mi sie koncza. :( No i w UK Huggiesy z bawelna tez sa tylko do 2, fuck... :/ A te Huggiesy dla mnie sa the best. Nawet Pampersy premium care nie sa az tak fajne jak Huggiesy.
te z bawełną są w takich beżowych pakach z dzidziem w fioletowej czapie ? bo te były rewelacyjne. teraz mam rozm. 3 huggiesów...nie są tak fajne. testowaliśmy dada z biedrony i rossmanowe babydream. podobna jakość i cena, ale chyba te biedronkowe lepsze. U nas wytrzymały mega kupę, ale taką na prawdę mega.
Tak, to dokladnie te Huggiesy.
Ja uzywalam Rossmannowskich i one jak dla mnie to istna kopia Pampersow. Czyli srednie.
Ja kończę używać 2 , mam jeszcze jedną pakę 2 , ale odstąpię znajomej, bo juz nie ma co zakładać lekko małe, więc zaczniemy 3 , ja uzywam tylko Pampersów, bo takie mi naprzynosili i jestem b. zadowolona, zero przecieków!
A u mnie wlasnie Pampersy przeciekaja, niezaleznie jakbym je zapiela... No i polskie huggiesy tez maja taka tendencje...
 
Do góry