reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o pielęgnacji i zdrowiu naszych maluszków:)))

Dziewczyny używała któraś już woreczków do mrożenia pokarmu? Bo ja zamówiłam na allegro i się zastanawiam jak to funkcjonuje?

Ja używałam, D. mi kupił, zamroziłam kilka torebek zaraz po porodzie jak mialam nawał, teraz nie ściągam, bo nie ma takiej potrzeby. Myślę, że to zbędny wydatek- ot zwykłe woreczki z podziałką i klipsem jak do woreczków śniadaniowych:/ Wydaje mi się, że pojemniki na mocz będą lepszym rozwiązaniem.
 
reklama
Witam serdecznie:-)

Kochane moje, szukam pomocy, jesteście już bardziej doświadczonymi mamusiami, otóż moja Halenka ma niespełna dwa tygodni i kolki od kilku dni, mam krople Sab Simplex, w jakiej dawce jej podawać? Karmie piersią dodam. na ulotce jest 15 kropel od 3 t. ż. dziecka a co jeśli jest dwutygodniowe? Czy któraś podawała te krople wcześniej? Prosze Was kochane o odp.:tak:Wielkie dzięki
 
A u nas chyba ciemieniucha? Dr pediatra zaleciła smarowanie np 2 h przed kąpielą parafiną (jest tłuściejsza niż oliwka) noi wyczesywanie...

A mój mimo, że kapie go w oilatum, później smaruje oliwką to ma suchą skórę :dry:

Mamusie mające chłopców, jak dbanie o ich narządy płciowe, robicie coś z napletkiem?

Ja kąpie młodego w Oilatum i niczym nie smaruję i skórka nie jest sucha :) Może spróbuj odstawić oliwkę, bo może ma alergię na nią i dlatego skóra sucha??

A z siusiaczkiem lekarz nie kazał nic robić. Zwyczajnie czyszczę przy przebieraniu i kąpiemy codziennie to tak staramy się wychlupać dobrze te jajeczka i siusiaka żeby wymyło się wszystko ładnie :)
 
Ja mówiłam, ale do końca nie wiem czy to były wymioty, takie chluśnięcie a nie typowe ulanie... ale może to było ulanie pod cisnieniem:) hehe... trza zapytać marulki-ona jest w tym względzie chyba specjalistka:p
 
reklama
Do góry