reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o pielęgnacji i zdrowiu naszych maluszków:)))

Lilijanna-skaza białkowa to reakcja alergiczna na białko mleka krowiego... I dlatego gdy jemy produkty zawierające to białko dziecko mające tą nietolerancję różnie reaguje-ma wysypkę, łuszczącą się skórę, bóle brzuszka...
 
reklama
Kupiłam mleko niskolaktozowe, czy ono ma mieć kwasnawy smak? bo aż mi niedobrze... w takim razie rezygnuje z mleka.
 
Od czego ta skaza w ogóle się bierze? Nie mogę pojąć jak Edytka ma mieć skazę przy wtranżalaniu przez Ciamajdkę tylko mlecznych produktów? :dry:

Są różne teorie.jedna z nich mówi o tym,ze mozna "przebiałczyc " dziecko juz w lonie matki.Ja ostatnie miesiące nie piłam mleka,tak radził lekarz ze wzgledu na zagrożenie alergia(synek ma).Potem organizm długo sie oczyszcza i własnie w ten sposób reaguje.Nie wiem na ile w tym prawdy.
 
Dziewczyny Małego wysypało na boczkach, taka drobna kaszka na czerwonym tle, z daleka wygląda na czerwone plamy, z bliska widać kaszkę. Co za cholera???? Dodam, że Karol nie ma gorączki, jest spokojny i usmiechnięty, a ja nie grzeszyłam jedzeniowo...
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny Małego wysypało na boczkach, taka drobna kaszka na czerwonym tle, z daleka wygląda na czerwone plamy, z bliska widać kaszkę. Co za cholera???? Dodam, że Karol nie ma gorączki, jest spokojny i usmiechnięty, a ja nie grzeszyłam jedzeniowo...

Na boczkach to moga byc potówki.
 
Ciamajdka-moje mleko "Warmia" jest nawet słodsze niż zwykłe, także dziwię się, że piszesz o kwaśnym smaku:confused:
Magda.wu-tak jak pisze Rozalka mogą być potówki albo zjadłaś coś co mu nie pasuje...
 
Dziewczyny Małego wysypało na boczkach, taka drobna kaszka na czerwonym tle, z daleka wygląda na czerwone plamy, z bliska widać kaszkę. Co za cholera???? Dodam, że Karol nie ma gorączki, jest spokojny i usmiechnięty, a ja nie grzeszyłam jedzeniowo...
Jak kaszka to raczej potówki. Białe czubeczki?

Kasia2506 – i tak tego nie ogarniam :no:

Rozalka – no niby jakiś w tym sens jest, szkoda maluchów :dry:
 
Dziewczyny, może to głupie pytanie, ale czy w taką pogodę jak dziś (w Poznaniu zaledwie 9st. wieje i popaduje) też wychodzicie z maluchami na spacer? Ja czekam żeby chociaż nie padało, ale już usłyszałam od teściowej że powinnam wychodzić w każdą pogodę... No szlag by trafił, przecież na taką pogode psa bym nie wygoniła...
 
reklama
Ja nie wychodzę, choć może i racja, dziecko musi się zahartować, jak to się mówi. Ale ja nie będę ryzykować przeziębienia dziecka
 
Do góry