reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o pielęgnacji i zdrowiu naszych maluszków:)))

Rozalko dzieki!!
bo to trudne wyeliminowac wszystko z bialkiem krowim..ale czytalas moze kiedys o tych nowych metodach walki ze skaza? zeby stopniowo dokladac coraz wieksze ilosci bialka zatrzymujac sie na tych co granicza juz efektem skazy?
ciekawe to dosc

Cossya u nas zimno wieje i leje nie wychodze..bo sama sei zaprawie bardziej a gardlo mam juz charczace
 
reklama
Dzięki dziewczyny za pomysły. Jednak nie za bardzo mi to na potówki wygląda, Mały się nie pocił, na pewno nie jest przegrzany. A te grudki są maleńkie, czuć je pod palcami, nie mają białych czubków. Może to być alergiczna reakcja na mój pokarm? Za chiny nie podejrzewam, co to mogłam zjeść...
A co do spacerów to strasznie bym chciała wyjść z Małym, ale właśnie wróciłam z apteki i było okropnie zimno. Jak mi zimno i nieprzyjemnie to nie będę Malucha narażać...
 
U mnie też pada ;/ I ja uważam, że nie ma sensu wychodzić w deszczową pogodę, bo co dziecku ze spaceru w wózku nakrytym folią?? Przecież tam duszno i żadnego powietrza świeżego nie uświadczy, nie hartuje się przecież gotując ;) Co innego gdy nie pada, wtedy wychodzić trzeba, do -7st. można z maluszkiem śmigać na spacerki :)
 
Dziewczyny, może to głupie pytanie, ale czy w taką pogodę jak dziś (w Poznaniu zaledwie 9st. wieje i popaduje) też wychodzicie z maluchami na spacer? Ja czekam żeby chociaż nie padało, ale już usłyszałam od teściowej że powinnam wychodzić w każdą pogodę... No szlag by trafił, przecież na taką pogode psa bym nie wygoniła...
no ja musze po synka do przedszkola.Mała zapakowana w wózku nawet nie odczuwa,ale ja i owszem,,,brrrr...
Rozalko dzieki!!
bo to trudne wyeliminowac wszystko z bialkiem krowim..ale czytalas moze kiedys o tych nowych metodach walki ze skaza? zeby stopniowo dokladac coraz wieksze ilosci bialka zatrzymujac sie na tych co granicza juz efektem skazy?
ciekawe to dosc

Cossya u nas zimno wieje i leje nie wychodze..bo sama sei zaprawie bardziej a gardlo mam juz charczace

Wiem,że sa takie teorie.moja lekarka była zdania właśnie,żeby najpierw wyeliminowac,by skórka była bez zmian,a potem po troszku dawać(na zasadzie szczepionki uodparniac jakby).ja tak sie odwazyłam dopiero po roku z eksperymentowaniem,bo wczesniej sie bałam,mial straszna skórke i ten śluz z krwia w kupce.
 
Też siedzę w domu...

słuchajcie.. co robicie jak maluchy nie śpią, i marudzą... moja ma bardzo aktywne dni... non stop coś chce... usypiacie je? dajecie smoki? kurde no, oszaleję dzisiaj...
 
Też siedzę w domu...

słuchajcie.. co robicie jak maluchy nie śpią, i marudzą... moja ma bardzo aktywne dni... non stop coś chce... usypiacie je? dajecie smoki? kurde no, oszaleję dzisiaj...
Ja przewaznie mam maluszka albo na kolanach, albo leży na kanapie na brzuszku i sie z nim bawie grzechotkami, albo lezy w lezaczku-bujaczku i go bujam, tez dzis mało spi, a on lubi w dzień spac hmmm ciekawe czemu, bo dzis taki dzień,ze ja bym mogła spać cały czas, znów leje!!!!!!!:((((((((wrrrrrrrrrrr

daje smoka, ale przewaznie go olewa....niestety
 
Ostatnia edycja:
Też siedzę w domu...

słuchajcie.. co robicie jak maluchy nie śpią, i marudzą... moja ma bardzo aktywne dni... non stop coś chce... usypiacie je? dajecie smoki? kurde no, oszaleję dzisiaj...

moja mała albo leży na moich kolanach i sobie rozmawia,albio w koszyku ogląda zabawki,troszke na macie lub na kanapie.Leżaczka nie lubi jakos.
 
reklama
Olu no mój b. sie interesuje grzechotkami i ma jedna ulubiona , na której najdłuzej skupia uwage.taki hipcio heh

A mój jak ma atak wycia i tatus go kładzie do lezaczka to jest hipnoza ...3 sec. i cisza ,czesto w nim usypia.
 
Do góry