reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o pielęgnacji i zdrowiu naszych maluszków:)))

reklama
Witajcie !!!

Co do szczepień, chyba się nie zdecydujemy na te pneumo i rota. Jedynie Olimpię zaszczepię na pneumo gdyby szła do przedszkola.

Lilcia dostała wczoraj smoczka. Miałam tego nie dawać bo Olimpia nadal nie może się odzwyczaić,ale nie mogłam dać rady. Zjadła 150ml mleka (mojego,odciągniętego) i ciągle płakała i gryzła paluszki. Przy smoczku padła w ciągu 2 minut.

Poza tym co u nas...Lilka w 2.5 tygodnia przybrała 700g. Lekarz przyszedł do domu na wizytę patronażową,ale odwalił taką prowizorę, że aż żałowałam, po co w ogóle przyszedł?? Jedyne co zrobił to poprzewracał dziecko kilka razy i tyle. Opowiedział o szczepieniach spoglądając na zegarek i pojechał. Eee tam. Położna robi więcej niż on.
 
Ja chyba tez zdecyduje sie na pneumokoki i rota. Zwłaszcza że czeka nas rehabilitacja nóżki, wiec będziemy odwiedzac miejsca gdzie bedą różne dzieci.
Mojej Poli tez wysokoczyly jakies krostki na pyszczku i zastawnaiam sie co robić. Może spróbuje sudocrem
 
UWAGA OGLASZAM SPRAWDZONY SPOSOB NA WSCIEKLE KOLKI,BOLE BRZUSZKA I MARUDZENIA SUSZARKA DO WŁOSÓW.Wlasnie odkrylam jej ukryta funkcje po kilku godzinnej walce z placzem i kolka,bez noszenia na rekach,spiewow itp zadzialala w sekunde a po10 min maly spi w łożeczku:-D(zobaczymy jak dlugo heh ale narazie spi a plakal jak szalony!!!):tak:
 
jenny - wyobraź sobie że my wczoraj wieczorem też spróbowaliśmy tej suszarki :-), za 1 razem się udało - mały leżał tak zrelaksowany jak po najlepszym posiłku ;-) ale za 2 razem już nie pomogło... tak się zastanawiam czy tu bardziej pomaga to ciepłe powietrze na brzuszek czy jednostajny szum suszarki ... hmmm... :dry:
 
och te Miłoszki.U nas pomoglo w nocy nie bylo potrzeby zobzczymy dzis wieczorem bo zawsze o tej samej porze mamy problem:no:.Mam nadzie:no:je,ze bedzie to skuteczny sposob:tak:
 
Nie zazdroszczę Wam tych kolek:-( Ja póki co nie miałam akcji z kolkami, ale za to moja mała z dnia na dzień przestawiła się z robienia 8 kupek w ciągu doby na dwie, ale za to puszcza bączki tak co 1-1,5 godzinki na początku się wystraszyłam że ma zatwardzenie, albo coś, bo się prężyła co jakiś czas... ale brzuszek miękki, kupek mniej ale wcześniej robiła 8 malutkich kupeczek,a teraz 2 porządne :-) Nie płacze, nie marudzi, nie pręży się -czyli jest ok :-)
 
Bogusiu nasz mały też puszcza bączki i to dość często, ale lekarz powiedział, że to bardzo dobrze, bo "spuszcza" zbedne cisnienie. Kolek jak dotąd nie ma.
 
reklama
A u nas niestety jest kolka:( Mała jest na lekach i dzięki temu nie cierpi, ale po odstawieniu na 2 dni była po prostu masakra, myślałam że mi się zapłacze i zadusi... prężyła się jak kot i niczym nie dało się jej uspokoić, do tego nie mogła zrobi kupki:( Naprawdę zazdroszczę tym mamom których dzieci kolek nie mają, i życzę żeby żadna dzidzia tego nie przechodziła bo mi już opadały ręce, dobrze że jeszcze czasami uda się znaleźć coś co pomaga ( u mnie debridat i probiotyk w kroplach Bio Gaia). Tylko co będzie jak skończę leczenie? Mogę to dawać tylko miesiąc, tak więc jeszcze niecałe 2 tygodnie:( Już się boję:(
 
Do góry