reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Pata zrób test. Jesteś potem rozczarowana bo sobie dużo rzeczy przypisujesz do ciąży a najlepiej jak się zrobi test i wszystko jasne. Nie przed terminem @ :) idź do apteki kup test nasikaj i wstawianie zdjęcie dwóch kresek :) trzymam kciuki.

Sent from my PRA-LX1 using Forum BabyBoom mobile app

Planowalam jutro :( i szczerze mowiac to sie boje :((
 
Pata Kulka ma racje szoruj po test jeszcze dzisiaj widzę tutaj dwie kreski ..:D
Mnie bolal brzuch jak na okres w ciazy :)
Na poczatku i od polowy :)
To normalny objaw jak nic innego sie nie dzieje macica caly czas rośnie więc moze byc i na @ i na ciaze jakby co:)
 
Chyba jednak wracamy do punktu wyjscia.. zaczal troche pobolewac mnie brzuch ,nie tak samo jak w czasie i przed @ ,znacznie mniej boli ,ale jednak boli.. :( czyli pewnie @ przyjdzie, chociaz ciagle jest duzo tego mlecznego sluzu, co chwila sprawdzam czy to nie @ :/
 
Zaraz zaczne wszystko przypisywac sobie do tego... :| jesli do jutra nic sie nie zmieni i @ sie nie pojawi to robie test juz bez czekania
 
Moga byc zawroty, ale nie wiem czy to tak wczesnie juz. Zreszta zawroty to mozna i bez ciazy miec ;-)
Lepiej sie nie doszukiwac :-)
Rob rano test [emoji16] licze, ze @ nie przylezie [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Pata przeciez Ci pisalam ze w ciazy tez boli bo macia rosnie ona ma kilka gram a do porodu kilo wiec zobacz.
Ja nieraz mialam takie bole ze spac nie moglam serio jak na okres ..oczywiście lekarz sprawdzał mowil tez ze osoby szczuple to czuja bardziej :)
Wiec moze a noz rosnie;)
Ja bym poszla po test bo oszalejesz :)
 
Do góry