reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Moja mama jak mnie urodziła miała 28, jestem najstarsza- mojego brata urodziła jak miała 40 [emoji1] i widzę np po szwagierce która córkę urodziła jak miała 21 że mają o wiele lepszy kontakt niż ja z mamą swoją...

Ja jak urodziłam Filipa miałam 26,5 ale rocznikowo juz 27, a jak Amelkę 30. Chciałam pierwsze dziecko wcześniej no ale najpierw zbieraliśmy na wesele, potem remont poddasza, jak się zdecydowaliśmy to 8miesiecy się staraliśmy i tak wyszło...

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej kobitki ! :)
Ja z zapytaniem jak to jest. Przez caly okres plodny staralismy sie,owu wypadla 29.04 i tego dnia rowniez. @ powinnam dostac za 3 dni 13.05 ,od kilku dni piersi mnie bola i sutki,urosly i zrobily sie jędrniejsze,jesli mnie wzrok nie myli to pojawily sie takie niebieskawe zylki. Od tygodnia jakos mam duzo sluzu,doslownie zaczyna sie ze mnie lac i muszę uzywac wkladek,jest bialy i kleisty (wybaczcie za doslownosc). Mam uczucie wzdetego brzucha. Ciagle latam siku,zaczelam sie budzic nawet 1-2 razy w nocy gdzie nigdy sie to u mnie nie zdazalo,a pije tyle co zawsze,jednak chodze duzo czesciej. Od tygodnia rowniez mam bole w podbrzuszu jakby zaraz miala pojawic sie @ i czasami wystepuja bole jajnikow (tak sadze) raz prawy raz lewy. Troche wiecej jem,mam czasami napady slodkie-slone i czesto mi sie odbija (nie wiem czy to mozna zaliczyc do objawow ciazy :D ale wczesniej nic takiego nie bylo,bynajmniej nie tak czasto w ciagu dnia).W poprzedniej owu nie mialam takich objawow,po za bolami w podbrzuszu,jednak krecha byla jedna :( czy takie objawh moga występować we wczesnej ciąży?
 
Test najlepiej kochana zrób po dacie @ bo wcześniej może nie wyjść. Takie objawy oczywiście mogą świadczyć o ciąży :)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na razie chyba poczekam do soboty. Moze byc tak jak w zeszlym cyklu,ze w dzien kiedy wypadal termin @ wszystko zniknelo i 3 dni pozniej sie pojawil @ :( jak do soboty sie nic nie zmieni to lece od razu robic :D
 
moja mama miala 34 lata jak mnie urodzila a 21 jak urodzila mojego brata ktory jest najstarszy moja siostra tez miala 21 lat jak urodzila Ole takze spoko hehe ;p

pata rowniez trzymam kciuki za Ciebie ;)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzieki dziewczyny! :-D jednak taka grupka fajnie wspiera i pomaga troche przejsc te trudne dni czekania :)

A jeszcze dzisiaj rano mylam zeby,trwalo to chyba z 8 minut bo mialam takie odruchy wymiotne ,nie wiem czy takie cos tez wystepuje :oo2:
 
Do góry