reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
no ja jeszcze jak mialam 17 lat to pamietam ze Pawel mnie wozil do gina po tabletke 72h bo tak sie balam i nie chcialam dziecka a za rok czasu chcialam je juz miec ale wtedy poronilam i troche sie obwinialam ze to moze przez ta tabletke ze cos chociaz wedlug kalendarzyka niby nie musialam jej brac ale sie balam ze bede w ciazy krotko sie znalismy i tak jakos. a teraz to najlepiej by mi pasowalo jeszcze z dwojke miec odchowac i cieszyc sie staroscia hehe [emoji14]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja mama mnie urodzila jak miala 21 lat i super jest miec taka mloda mame :-)
Nie to, ze inna jest miec zle, bo mama to MAMA, ale 10 lat w ta czy tamta robi roznice moim zdaniem.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U mnie leżaczek tez juz w piwnicy bo moje zdolne dziecko się nauczyło z niego wylazic nawet jak ma pasy

Moja mama też miała 21 lat jak mnie urodziła :) ja mam 25.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
A moja mama 23. Ja tez chciałam wczesniej ale najpierw moj nie chciał bo za wcześnie, nie czas i w ogole. A potem 1.5 roku staran. Teraz mam 25lat No ale najważniejsze ze sie udalo... A drugie za 5 lat moze, może wczesniej moze później, zobaczymy jak życie sie ułoży.
 
Ja chce małą przerwę między dziecmi jak się uda ;) teraz mam 26 lat. Moja mama jak mnie urodziła miała 28 lat, a teściowa jak rodziła mojego M miała 37 o ile dobrze pamiętam. Zawsze chciałam być młodą mamą, ale mój długo się nie mógł zdecydować.
 
reklama
Moja mama jak mnie urodzila miala 27 a jestem najmlodsza. brata jak urodzial to miala 19 lat[emoji38]
ja mam w tym roku 27 i mam dwojke dzieciaczkow. no moj maly synu przeszedl dzielnie na nozkach prawie dwa kilometry [emoji38] fakt tempem zolwia ale dal rade. nie chcial na rece[emoji5]
 
Do góry