reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

wiem wiem India wiesz ja tez bym wolala mieszkac sama z Pawlem i Filipem niz z jego rodzicami i bratem ale no oni klotliwi nie sa Pawla brat jest gluchoniemy wiec samego go tez nie zostawimy z tym wszytkim to raz a dwa jak tam Pawla mama cos nie raz mi probowala wcisnac tzn ze nie chciala powoedziec ze cos robie co ona by zrobila inaczej to Pawel sie tak na nia wydarl ze az mi jej szkoda bylo ale z drugiej strony to dobrze ze ja sie nie musze denerwowac ani klocic i on jej powoedzial ze ma sie nic nie odzywac bo to ja siedze z dzieckiem caly dzien i bede robila co chciala. bo Pawla tato jest bardzo fajny a jego mama to tez fajna babeczka ale taka troche zrzęda stara hehe ;p ale da sie zcierpiec [emoji14]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
no i India to Wam ma byc dobrze i super ;) Fifi pozdrawia ;*
1494403564-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
India teraz to już pewnie leżaczka nie potrzebny. Filip jak miał 8 miesięcy już nie korzystał bo się w nim podnosił i bałam się żeby nie przeleciał do przodu. Potem to już siedział sam na kocu [emoji3]

Fajny Fifi [emoji3]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj Fifi.


Jejku ja chce uciec od rodzicow, a niektorzy sie wprowadzaja. Ale to od czlowieka zalezy, od sytuacji. I fajnie Nadziejka, ze Paweł Cie tak broni.


India oooj kurde nie dobrze, szkoda ze nie masz Paragonu:(

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez tak mysle, ze w sumie niedlugo bedzie siedziala


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
sa gorsze zrzedy niz ona jak tak patrze ale tez mowilam mu od razu jak mam sie klocic z nimi to nie chce tam mieszkac to powiedzial ze ja zjebie i sie nie bedzie odzywala. oni da dla mnie mili ciesza sie bo wiedza ze Pawel jest straszy 10 lat ode mnie jak mial dziewczyny to jakies kurewki za przeproszeniem ze sie rozstawali ja sie zdecydowalam szybko na dziecko z nim bo ja sie spieszyc nie musialam bo co to 21 lat dopiero bede miala a wnuka po nim maja i sie ciesza ze jak Bog da to i na komunii beda takze nie ma zle ;p


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry