reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Dzien dobry.[emoji5][emoji5][emoji5][emoji5][emoji5][emoji5][emoji5][emoji5][emoji5][emoji5][emoji5][emoji5][emoji5][emoji5][emoji5][emoji5][emoji5][emoji5][emoji5][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji5][emoji5][emoji5][emoji5][emoji5][emoji5][emoji5][emoji5][emoji5][emoji5][emoji5][emoji5][emoji5][emoji5][emoji3][emoji4][emoji4]

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzien dobry :)

Marta musi byc dobrze, ja dopiero w poczekalni mega stres zlapalam :)

Nuska nudzisz sie?! Przy takim maluszku? Jak to możliwe?

Ja czekam dzisiaj ostatni dzien bo to jakies jaja sa.
 
Wiki, a co? Nie przyszedl koles?

Czesc wszystkim :-)
Nuska - ladne zdj :-)
Ja jak zwykle nie wyspana, ale jest ok :-) moje dziecko kiedys tez na pewno polubi nocne spanie :-D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Wiki no powiem Ci, ze sama jestem w szoku, ale jak mały spi a ja mam wszystko w mieszkaniu ogarniete to naprawde sie nudze ;p
ksiazke wziełam w ręke,instaserial od mamyginekolog na fb ;)
India dziękuje ;* ;)
 
Marta ja miałam taki stres ale u mnie nie było serduszka jeszcze bo byłam 5 t 6 d na wizycie bo jie miałam świadomości , że nie będzie nic widać hehe był pecherzyk.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pata, Marta kciukasy odpalone [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
Miłego dnia!
U nas piękne słońce pierwszy raz od dwóch tygodni [emoji5] a my do lekarza [emoji52]i będzie walka z okulistą [emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny chyba jednak nici :( dzisiaj rano jak zwykle od kilku ddni obudzilam sie o 4 na siku i zaczal strasznie bolec brzuch w podbrzuszu ,a o 6 zaczelo sie krwawienie.. :( co dziwne nigdy wczesniej @ nie przychodzila wczesniej i byla bardzo obfita na samym poczatku, a tu od 6-11 jest tyle co zazwyczaj w 3h sie zbieralo i tym razem jest to krew ze sluzem... Czy moja dzidzia idzie w niepamięć w tym cyklu? :oops::(
 
Pata zdarzają się plamienia implantacyjne, ale kochana nie powinnaś się nakręcac bo tylko przykro Ci będzie. :(

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
W poprzednim cyklu @ spoznila sie 3 dni ,ale nie bylo az takich objawow. Chyba ze moja podswiadomosc takie figle mi plata :( jezeli jest krwawienie to jest sens robic test? Czy juz czekac az sie skonczy?? :'( :((((
 
reklama
Zobacz jak będzie to wyglądało. Jak skrzepy i żywa krew to nie ma sensu testu robić.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry