reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Pata duża ilość śluzu dobrze świadczy[emoji6] u mnie przed @ która nie przyszła w pierwszej ciąży miałam go strasznie dużo. Ale za to w tej drugiej nie miałam praktycznie w ogóle. Więc jak jest to [emoji106] trzymam kciuki [emoji3]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Marta jestem z Tobą. Trzymam mocno kciuki. Pamiętam swoją pierwszą wizytę ... fajnie nowe dziewczyny , że jesteście :) jest za co trzymać te kciuki :D

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nosz nie pamiętam kiedy miałam taki stres ... Nie dość że spać nie mogę to jeszcze o 5 się obudziłam ... A wizyta o 10.40 ...
Czy to normalne że taki stres ?
Czy będzie widać już serduszko niby wychodzi 6 tydz

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marta, ja sie tak stresowalam, ze wszystko w zoladku mi jezdzilo :-)
Nie wiem czy bedzie juz widac serduszko, ale ciaze gin powinien moc juz potwierdzic nawet na badaniu ginekologicznym, jesli usg nie zrobi :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hejka ;)
Pata07 trzymam kciuki ;)
M.a.r.t.a_w nie stresuj się, daj nam zanć co po wizycie ;) trzymam kciuki ;)

Jasio dzisiaj dał mi pospać do 7 aż w szoku jestem bo zawsze od 5 zabawy i krótkie drzemki. My już po śniadanku, ja kawkę wypiłam i odpoczywamy a Jasio chyba się zbiera do spania ;)
Do 11 muszę w domku siedzieć, bo jacys kominiarze chodzą, wczoraj wszystko posprzątałam i nie wiem co ze sobą zrobić ;p

miłego dnia ;)
 
reklama
Do góry