reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Fajne uczucie-gdy brzuch zaczyna wystawac bardziej niz cycki
.....

8599e6ydh9ss8jgy.png
 

Załączniki

  • 1470136995805.jpg
    1470136995805.jpg
    93 KB · Wyświetleń: 90
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny :)

Jestem nowa na forum, ale o dziecko staram się już dosyć długo (13 miesięcy). Na początku problemem była zbyt wysoka prolaktyna.. potem okazało się że moja owulacja jest jakaś "upośledzona" i jajeczka zamiast ładnie rosnąć i pękać - wchłaniały się albo zatrzymywały na 11mm.. Już nie mam siły.. Partner ma wyniki bardzo dobre. To mój 4 cykl stymulowany CLO. Niestety bez rezultatu, od następnego cyklu mam podwoić dawkę bo nadal jajeczka rosną słabo (w 12 dc 14 mm). W ciągu zeszłego tygodnia dowiedziałam się o 3 ciążach w naszym bliskim otoczeniu i jestem załamana. Mam wrażenie że innym kobietom zajście w ciąże przychodzi tak łatwo, a tylko ja jestem jakaś wybrakowana.. Nie wiem już co mam ze sobą zrobić, żeby przestać zastanawiać się dlaczego innym wychodzi a mi nie ? Poradźcie coś bo zwariuję ..
 
Dzięki Dziewczyny, podjęłam decyzję i jutro podjadę u mnie do gina który się tym zajmuje i spróbuję się zapisać na usg, z moim później o tym pogadam (bo zabolało mnie to co wczoraj powiedział) ale zdania nie zmienię.

Kulcia jak tam? Coś się ruszyło? Do domu Cię puszczają? ;)
Niecierpliwa_26 Witaj na forum ;) Ja starałam się połowę tego co Ty i z moją owulacją też różnie bywało. Albo pęcherzyki pięknie rosły i nie pękały, albo nie rosły. Chociaż do gina chodziłam tylko przez 3 miesiące na monitoring (wcześniej próbowaliśmy bez wspomagania) i do końca nie można stwierdzić czy to jakieś pechowe cykle były czy inna tego przyczyna. Nie trać nadziei ;)
 
Dokladnie, Niecierpliwa - nie trac nadzieii, niektorym udaje sie szybko, inne musza sie niestety naczekac... Wazne, ze jestes pod opieka ginekologiczna i cos dzialacie w tym kierunku.
Bedzie dobrze :-)

Adrianka [emoji307] 30 tc
 
Nieciwrpliwa witaj. Najważniejsze że masz opiekę i lekarza który wie co robić.
Czasami wystarczy jeden cykl stymulowany a czasami kilka... niekiedy mimo że wszystko jest ok to.nie wychodzi...
Wiec głowa do góry :*

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie zastanawiam się nad zmianą ginekologa. Mój jest taki spokojny, mówi że wszystko w swoim czasie, że matka natura wie co robi itd. Może on mi za słabe leki daje ?
 
Niecierpliwa hej hej

Ja myślę , że nie ma co się faszerowac lekami. Daje to co uważa za sluszne i na zapas nie ma się co martwić :*

Nie rodze. Chyba wyjdę bez Igiego na razie ;) przy dobrych wiatrach jutro a gorszych w czwartek. Ech. . .

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Niecierpliwa, wiem co czujesz. Stara(la)m sie 17 cykli, od paru nie licze bo odlozylam starania. Rozumiem poczuucie, ze innym przychoddzi jakos latwiej.
Dobrze, ze masz lekarza odpowiedniefo, ktory sie Toba zajmuje. Moi wszyscy bez lekow i rozne teorie snuja, wiec uwierz temu swojemu. Byc moze zwiekszysz dawke clo i bedzie dobrze, wierze, ze Ci sie uda. Szczegolniee, ze trafilas do naas :) wiesz ile tu dziewczyn na tym watku zaszlo? 17, w przeciagu pol roku. A wiele z nich w prrzeciagu jednego-dwovh cykli od dolaaczenia. Ja jestem wyjatkiem potwierdzajacym regule po prostu ;D
Zycze Ci powodzenia, na pewno Ci sie uda, nie wierze ze nie ;*

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry