reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Kulcia cudowny dźwięk! <3
Oprócz Bielasika jest u mnie w mieście jeden gin, który też się tym zajmuje więc ewentualnie do niego mogłabym uderzyć tylko muszę na spokojnie podjąć decyzję eh
A wiesz może od kiedy do kiedy go nie będzie?
 
reklama
Hej Nuśka ja bylam wlasnie niedawno na prenatalnych z testem pappa, mialam je refundowane. U mnie w rodzinie tez zdrowe dzieci itd ale skoro mialam skierowanie to jewykorzystalam i jest wszystko dobrze.
Zawsze mozesz zrezygnowac z testu pappa i zrobic tylko usg bo jest wazne.
 
Usg sprawdzajace przeziernosc jest jednym z badan refundowanych i zalecanych przez NFZ. To nie Twoj wymysl. Pappa nie robilam, bo sie balam po tym co czytalam w necie

Adrianka [emoji307] 30 tc
 
Ide kleczec normalnie za Ciebie :p

Dora, moj zaczyna jutro malowanie, a my z Radkiem pojedziemy do mojej babci, zebysmy nie musieli wdychac oparow. Jutro Radek ma rehabilitacje, a w czwartek na dzialke nas M. zawiezie i albo odbierze tego samego dnia albo w piatek. Zalezy jak z robota sie ogarnie.
Troche mi smutno, ze pozbywamy sie naszej kanapy :-( no ale pozniej Ada mi to wynagrodzi

Adrianka [emoji307] 30 tc
 
Hej dziewczyny :)

AniaH trzymam kciuki aby @ jednak nie przyszła!

India dobrze ze pojechałas na IP zawsze to lepiej sprawdzić i być spokojną.

Nuska ja miałam genetyczne. Wychodzę z założenia że to jest nasze dziecko i tylko ja i mój partner możemy decydować czy robić badania czy nie. USG prenatalne jest zalecane wszystkim kobietą i moim zdaniem lepiej gromadzić jak najwięcej wiedzy o rozwoju brzuszkowym naszych dzieci. Ich zdrowie jest najważniejsze i pieniądze powinny być najmniejszym argumentem.

Ja dziś byłam na ostatnim usg szczegółowym. Z wszystkimi pomiarami itp.
Mały waży kolo 1200gram jest drobny ale mieści się w normie. Długość obliczylam na podstawie długości kości udowej i wychodzi kolo 40cm :)
Łożysko w I grupie wysoko i jest sprawne :) wody w normie. Generalnie wszystko dobrze :)

W 35tyg mam iść do sekretariatu w szpitalu i umówić się na cc.

1470134772225.jpg


Zaraz wkleję jeszcze dwa zdjęcia ale nie mogę hurtowo niestety ich wrzucić[emoji14]

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1470134772225.jpg
    1470134772225.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 174
reklama
Do góry