reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

AniaH kochanie na ciebie tez przyjdzie pora :*
Na każdą ze staraczek :*

My będziemy narzekać na nieprzespane noce a wy będziecie się cieszyć urokami ciąży :*
Mocno w to wierzę i trzymam za to kciuki :)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
India, bo nie skomentowallam Wasze stlluczki! Jezuuu, tez sie strachu musiwliscie najesc na pewno.. Toz to masakra! Kiedy idziesz jeszcze na Ktg? Dobrze, ze wszystkk z Wami okeej. A mialas w ogole pasy zapiete?
Idiotow nie brakuje. To samo zrobil - to znaczy zahamowwall na zielonym nam jakis koles w Gdansku. Chyba szukaal okazji na kolizyjke. A na autostradzie wyjechala nam przed sam nos babka, ktora jeszcze wyprzedzic nie umiala. Maaaasakra.

Mamakulka, ja obstawiam nadal 5 sierpniaaa!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie ;) ej Kulka Ty jakiś punkt powinnaś otworzyć i płatne zakłady przyjmować. Był 8, 5,4 dalej nie pamiętam :p to ja obstawiam hm 6-7. A tak serio to byś kobito mogła urodzić szybciej, tyle ludzi czeka :)

Niecierpliwa ja również 13 miesięcy temu rozpoczęłam starania, często tez tak myślę. A lekarzy zmieniałam X razy.
 
AniuH, zapiete, zapiete - balabym sie bez pasow jezdzic.
Na KTG jeszcze w piatek pojade i zamkne temat.

No wlasnie, tak jezdza ludzie. Ten nasz to chyba ukraincem byl i mlody chlopaczek....


Adrianka [emoji307] 30 tc
 
Wiktoria, hej :-)
A jak u Ciebie sytuacja?

Kulka, jak nic sie nie dzieje to nie ma co siedziec i dola lapac w szpitalu. Lepiej wrocic na te kilka dni do domu na kanape do faceta i psa ;-)

Adrianka [emoji307] 30 tc
 
Dobry wieczor ja wrocilam od kumpeli. Ciuchy wstawie jutro.

U mnie juz kazdy czeka, az urodze, gadaja ze pieknie wygladam i ze caly czas jestem na nogach.

Nuskaaa ja nie robilam badan prenatalnych. Ale nie ze nie chcialam tylko kasy nie mialam po prostu. Nie przejmuj sie rodzicami.

Niecierpliwa witaj. Trzymam kciuki za to zeby cykl sie udal.

Kulcia ruszy sie! Masuj sutki pod ktg. Trzymam kciuki. Igi spiesz sie kochany, czekamy na Ciebie.





[emoji173]Madzia 33 tydzień[emoji177]
 
India jeżeli o starania pytasz to nic się nie zmieniło. Tylko tyle, że starania będą musiały poczekać do grudnia..? Absurdalnie to brzmi i serce mi ściska na samą myśl. No ale cóż poradzę.
 
reklama
Do góry