reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Cholerka, zawalu bym dostala Kulciaaa! Ze w szpitalu jestes! Ja stawialam na 5 sierpnia Twoj porod, ale moze byc, ze jednak wczesniej bedzie ;)

Dziewczyny wypoczete? M.mi zrobil niespodzianke i pojechalismy na spontanie na jeden dziien w zasadzie nad morze. Wyjechalismy w nocy, wrocilismy w nocy, 1000 km pykniete , ale bylo warto, oj bylo! [emoji173]

Teraz za to mam stresow a stresow, bo M.jest w trakcie dostawania robotki, a ja nie mam okresu, choc powiinien byc 3-4 dni temu:( i znowu mnie robi piczka w ciula.

Pozdrawionka dlla Was, oczywiscie czytam na biezaco !;**

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj Ania, ale bym chciala, zeby tym razem nie robila Cie w ciula[emoji14]fajny, spontaniczny wyjazd. Super :-)

Adrianka [emoji307] 30 tc
 
Oj kochana, jak ja bym chciala, zeby wlasnie mnie nie robila w ciula.. Nadal nie rozpoczelismy staran z wszelka obserwacja, ale nigdy nie przestalismy chciec. Nadal licze na najbardziej chciana wpadke ever ;D ale nic z tego. Ranny sikaniec BoboTest Strumieniowy pokazal negatywa. Wiec coz, czekam tylko jak przyjdzie spozniona nienawidzona malpka..

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
AniaH a moze jednak nie przyjdzie :-) czego zycze :-)

8599e6ydh9ss8jgy.png
 
Nadrobiłam zalegości
India kochana masakra z tą stłuczka ciesze się że wszystko dobrze się skończyło. U mnie tez miało być malowanie pokoju, o kolor mi się przestał podobać po 5 latach. W miedzy czasie wyszło że jeszcze wymianą kaloryfera by się przydała i M rozgrzebał i pojechał do pracy dalsze prace w sobotę a ja w tym bałaganie zostałam. Ale co tam chciało mi się zmian to mam.

Ola Magda super że już lada moment w nowym domku. Współczuję dolegliwości i tego bólu ręki. Milcia wszystko wynagrodzi jak się urodzi:)

Pozostałe dziewuszki mam nadzieję że Życiowa i Anna pokażecie suknie :)
Tatina współczuję ale pewnie to przemyślana decyzja, ćoż życie czasem układa takie scenariusze... Buziaki
MamaKulka trzymam kciuki za was. Czuję że Igi niebawem przyjdzie na świat:)

Ania H spontaniczne wyprawy najlepsze :D
Ale byłby numer jakby były dwie kreseczki. Życzę Ci tego z całego serca
 
Ania no fajny spontan :) Ja to bym chciała nad morze :)

Szkoda , że test negatyw :(

Dora remonty są okrooopne. Nie lubię.
I chciałabym żeby już się pchal ale mam ktg i nie mierzy ono skurczy tylko serduszko . Zaraz wam wstawię.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka :)
Kulcia to ja trzymam kciuki albo żeby Cię szybko wypuścili, albo żebyś wyszła już z Ignasiem! :D
Aniaa_H Kochana super niespodzianka :D Sama chętnie bym gdzieś pojechała nawet na jeden dzień, ale mój urlop ma za miesiąc dopiero a na weekendy z reguły mamy już plany porobione wcześniej i żaden spontan nie wchodzi w gre ;/
OlaMagda to ja czekam na zdjęcia mieszkanka :)

Dziewczyny, bo mam dylemat i potrzebuję porady ;/ Chodzi o te prenatalne.
Wczoraj gadałam z moimi rodzicami i przyszłą teściową i dosłownie na mnie naskoczyli, że wymyślam. U mnie w rodzinie jak i u mojego nie było nigdy żadnych chorób genetycznych czy innych przykrych historii. Wszyscy rodzili zdrowe dzieci i oni mi gwarantują, że urodzę zdrowe śliczne dziecko... Do tego usłyszałam, że teraz lekarze to tylko żeby kasę wyciągnąć i dlatego polecają tego typu badania i sieją niepokój w pacjentkach. Normalnie z nerwów się poryczałam i poszłam do kuchni i tylko słyszałam jak pytali mojego o zdanie i on powiedział, że według niego to też nie jest potrzebne, ale generalnie to on nie wie. Wychodzi na to, że ja po prostu wymyślam, albo mam za dużo kasy i nie wiem co z nią zrobić ;/ Po tym wszystkim jak już miałam dość rozmowy z kimkolwiek powiedzieli, że i tak zrobię jak będę chciała, ale według nich to jest zbędne.
I teraz sama nie wiem czy według was każda kobieta powinna te badania zrobić? Czy jest tu jakaś na forum, która tych badań nie robiła, bo nie pamiętam? Czy ewentualne wady można wykryć na późniejszym usg? Albo jak im przetłumaczyć, że to ważne i że takie badanie chcę zrobić, żeby resztę ciąży przejść nie martwiąc się aż tak o zdrowie mojego Maleństwa ;( Nie ma siły z nimi o tym dyskutować i nie wiem jak teraz postąpić ;(

Przepraszam za taki długi wywód ale musiałam się wygadać i zapytać was o radę.
 
Nuska ja robiłam mimo że młoda jestem i żadnych chorób w rodzinie. Po prostu żeby się upewnić i wiedzieć co i jak. Bez pappa tylko usg.
Jakby co to bielasik na urlop idzie .

Oto serducho Igiego.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry