reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Dzwoneczku tak my jedziemy teraz w niedzielę do Sarbinowa. Przeraża mnie pakowanie i to jak zmieścimy się do auta. Już na pewno wiem że nie będę brała spacerówki od 3w1 tylko ta mniejsza po Filipie bo wtedy na pewno byśmy się nie zmieścili [emoji16]
A powiedz z doświadczenia co wzięłaś nie potrzebnie dla Zuzi a czego np nie wzięłaś a by się przydało?? Było coś takiego?
Fajny tatuaż, na kiedy chcesz się umówić??

India my mieszkamy na piętrze i wczoraj mielismy grilla na kilkanaście osób i tyle razy ile biegałam na górę i na dół tonie do zliczenia... Uciążliwe to.
Ale najważniejsze że odpoczeliscie od gwaru miejskiego [emoji6]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Amelka ma trochę kataru, złapała od Filipa. Mam nadzieję że im na dniach przejdzie bo jak nie to będę musiała chyba w czwartek lub piątek przejść się do lekarza żeby zobaczyła przed wyjazdem ich. I na w razie co jakieś leki zapisała. Oby przeszło

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Viola, oby katar szybko przeszedl ;-) zebyscie mogli sie cieszyc urlopem

Dzwoneczku, szkoda, ze razem nie mozemy isc zrobic :-) zawsze razniej [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nadal w dwupaku [emoji1320][emoji1320][emoji1320]


Tez chce zrobić tatoo ale nie mogę sie zebrać. Może po urodzeniu Emila jakoś sie zbiorę. Planuje na przedramieniu.

Zmieniam fryzurę planuje jeszcze przed porodem. Myślicie ze farbowanie wyjdzie? Chce takie siwo srebrne włoski zrobić
1500887292-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lee, tez mi sie takie marzyly :-) ja robilam miesiac po porodzie i niestety efekt srebrnych utrzymal sie przez 3 dni( i nie taki ladny jak na zdj) pozniej juz mi żółkły i musialam uzywac plukanki


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Musialabys z fryzjerka pogadac na ten temat.
Podobno ladnie wychodzi farba golebi blond, ale ja sie balam sama kombinowac, ze odrosty zlapia inaczej


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Fajnie dziewczyny że oderwałyscie się trochę :)

Lee odważny kolorek :)
Ja ostatnio myślałam, w sumie to nadal myślę o ścięciu włosów. Ale czytałam że przed porodem ma się czasem głupie myśli więc czekam jak urodzę czy mi przejdzie czy nie. Do tego bym się przefarbowała ale się boję drastycznie, w sumie to nie dlatego że nie lubię swojego koloru ale siwych już parę, parenascie można naliczyć
 
reklama
Violu ja za duzo wzięłam ubrań dla Zuzi i raczej nie było takiej rzeczy żeby mi czegoś brakowało dla niej( bardziej dla starszaka więcej potrzeba bo to wejdzie tylko nogi zamoczyc a przychodzi po pas mokra :) . Najbardziej przydała mi się dla niej bluza cieplejsza i lżejsza no i kamizelka,czapeczka na wietrznie dni i chustka jak słoneczko było. A tak to getry body i bluzeczki. A co do wózka to polecam wziąć wygodny bo u mnie Zuzia bardzo duzo czasu w nim spędzała no i tylko w nim spala w ciągu dnia bo ciągle gdzieś wychodzilismy także pomysl o tym :)
Dzięki dziewczyny co do tatuażu jeszcze nie wiem na kiedy się umowie bo mój mąż ciągle zapracowany a musiał by z dziećmi zostać :) no szkoda India ze nie możemy razem :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry