reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Wiki ciekawe czy Twoja się wstrzeli w termin igiego :)
1494871289-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale skrzacik :)
Ja to gadam do brzucha zeby 28 lipca sie urodziła, ale nie wiem czy poslucha :p bo pierwszy termin byl na 8 jak Igi a kolejne na 2 wiec jak sie postara to zalapie sie na lipiec :)
 
Dziewczyny a ile maluchy wasze miały jak sie w miarę unormowaly godziny posilkow? Ja nie wiem, bo moze cos zle robie, Jasio je mm srednio co 3 godzinki, z tym ze w nocy to roznie, bo go nie budze I czasmi 2, a czasmi 3 razy wstaje. I np wczoraj jadl o 7.30, 10.30, 13.30, 16.30, 19.30 i 22.30. W nocy jadl o 1 i o 4. A czasmi spi w nocy 5 h i karmienia w dzien sa o calkiem innych godzinach, powinnam jakos go przystawiać zeby mial stale godziny czy to z czasem samo sie unormuje? ;)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
O kurde u mnie cyc tylko. Chociaż powoli już znowu próbuje. Jesteśmy na dobrej drodze. Myśle, że jutro juz zje troszke zimniaka z marchewka. Dzis troszke kaszki mojej zjadla i buzie otworzyla do gruszki, takze szacunek dla niej z mojej strony jesli chodzi o jedzenie.

Pokaze Wam Madzie. Jedno zdj z sesji
1494358816-aaaaaa.jpeg
1494358833-aaaaaa.jpeg
1494358848-aaaaaa.jpeg


Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom


Super a jaka duża już panienka:)
 
Dora co u was??

Igi śliczniutki jesteś [emoji16] fajne zdjęcie. [emoji3]

Pata ja o pierwsze dziecko 8cykli o 2 -3cykle

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No i znowu ! Znowu jestem do tylu [emoji31][emoji31][emoji31] 4 dni mnie nie było i 546 postów do przeczytania , a padam na pysk dopiero wszyscy sie rozjechali po chrzcinach .... 8 osób u mnie spało 3 dni a na chrzcinach było 35 .
Wszystko było super i ceremonia i obiad , a raczej obiado kolacja bo sie o 19h skończyło a msza o 11h była ...
Doczytam was jutro obiecuje ! Dobrze Ze mam 8 dziewczyn na snapie to nowości troche mam [emoji6]...
1494883108-aaaaaa.jpeg
1494883172-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry