reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Dziewczyny ja znów z zapytaniem- których maluchy mają 6 miesięcy i więcej kiedy dałyscie coś pierwszy raz do rączki do zjedzenia i co to było?? Tak mnie naszło bo dziś otworzyłam słoik po 6 miesiącu i miał kawałki ryżu i mała na początku jadła a potem zaczęła pluć i się że dwa razy zakrztusiła. I za dużo nie zjadła. I tak myślę kiedy można dać coś do łapki żeby poczuła że jest też coś innego niż papki. (Kurcze ja naprawdę mam amnezję jeśli chodzi o analogiczny okres u Filipa)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bym dala jak mala zacznie siedziec.

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale ona w lezaczka ma pozycję praktycznie bardziej siedząca niż leżącą. Nie chcę już jej dawać, ale właśnie pytam kiedy dziewczyny zaczynały bo ja po prostu już nie pamiętam.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie ma ani pół tak.jak mówi Życiowa ale umie dziąsłami nawet kiszonego rozbroic. Wszystko w zadanie umie nimi zjeść. Placuszki, warzywa, owoce...

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
1494957588-aaaaaa.jpeg
a macie jeszcze :D

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry