reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

https://www.babyboom.pl/forum/mobileUploads/data/2017-03/1490788505-aaaaaa.jpeg[/IMG
Na spacerek idziemy pogoda piękna :)

Życiowa widać że smakowały buraczki :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji [URL=http://r.tapatalk.com/byo?rid=81627]Forum BabyBoom[/URL]

 
reklama
1490788742-aaaaaa.jpeg


Idziemy na spacerek :) pogoda piękna.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
A u nas wieje - bardzo!

Marysia, poki bedzie miala szmery to nie wypisuj kochana. Bo jak sie nie daj Boze pogorszy to Was zleja.
Trzymaj soe dzielnie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
ej a wiecie co... moj mały jak mu zmienilismy wozek na spacerowke z zestawu to tak marudzil na spacerach ze spowrotem ma gondole [emoji14]

 
reklama
Do góry