reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Ja jak byłam na początku ciąży to i przemeblowanie robiłam sama xD

Kasiu dynia najbezpieczniej bo nie uczula i jest delikatna. Potem druga marchewka potem boku i następny tydzień juz łączone i owoce - jabłko itp

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Ja juz w późniejszej ciaży przestawiałam łóżko w 3 miesiącu.

Może jakoś przeboleje tą dynie.

Masakra siedze na [emoji372] i w tym samym czasie chce mi sie wymiotowac;(

[emoji179]Madzia 07.09.2016[emoji188]
 
reklama
Ja probuje sie polozyc spac,ale to male caly dzien spalo i teraz ma w nosie, ze ja tez snu potrzebuje :-(

Adrianka [emoji173] 24.09.2016
godz. 10:20
2870 g, 53 cm
 
reklama
Ciezarowaczki nasze uważajcie na siebie i witaminy bierzcie ...[emoji4][emoji4][emoji4]

KulCia ja tez cała ciaze w ruchu i wyprowadzka w 8 miesiacu i po 40 st upałów [emoji2][emoji38]
Co do posiłków to ja bede zaczynać od owoców tak jak przy córce i synu , jabko , banan potem marchew itd .. [emoji519][emoji520][emoji529]

Violcia - czekamy na zdjecia . [emoji1360][emoji847]

Dostałam dziś od kuzynki meza huśtawkę na pilota dla małej super sprawa muzyka kojąca , ocean bicie serca i 3 stopnie bujania ..[emoji16][emoji28][emoji1376]

Ej dziewczynki martwię sie dziś Milenka ulala 2 razy po mleku jeszcze sie jej to nie zdarzalo od urodzenia , nigdy nie ulewa ani nie wymiotuje a dziś 2 razy , ja ją podniosłam do odbicia to przy beknięciu sie jej chłystło :-( biedulka co to morze byc id czego ? [emoji20][emoji53][emoji17][emoji37][emoji45]

Usnęła o 22h jak zwykle na noc , a my przed tv .
Strasznie u mas dziś zimno [emoji300]️[emoji301]️[emoji319]



Napisane na iPhone 6 w aplikacji Forum BabyBoom
MILENA[emoji173]️12/09/2016, 3,9kg
3i49df9heg1j6ks9.png
 
Do góry