reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

1480629563-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ania - ok to spróbuje jej zmniejszyć troche tego mleka , bo wlasnie ostatnio daje ciut więcej o jedna miarkę bo czasem płakała jak juz sie skończyło .
U mnie tez nawet moje spodnie poleciały do prania , a idz.. masakra [emoji37]


Napisane na iPhone 6 w aplikacji Forum BabyBoom
MILENA[emoji173]️12/09/2016, 3,9kg
3i49df9heg1j6ks9.png
 
Jak igus juz ładnie trzyma główkę , lezac na brzuchu , mnie Milena juz z boczku na brzuch sie okreci ale tej łepetyny tak nie podniesie wysoko [emoji12][emoji20][emoji1]


Napisane na iPhone 6 w aplikacji Forum BabyBoom
MILENA[emoji173]️12/09/2016, 3,9kg
3i49df9heg1j6ks9.png
 
KulCia znikły ci te suwaczki czy sygnatura i nie wiem juz ile ma dokładnie Igi nie ma jego daty UR itd .. pod twoimi postami .


Napisane na iPhone 6 w aplikacji Forum BabyBoom
MILENA[emoji173]️12/09/2016, 3,9kg
3i49df9heg1j6ks9.png
 
No Igi się też przekreca czasem. Na bok z pleców standard i właśnie na brzuch próbuje ale ręki nie umie wyciągać ;p no Igi mi długo nie trzymał głowy. Teraz tak.szlaeje ale dużo z nim ćwiczę.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
No po kleiku nie powinna ulewac ale np ja swojej dawałam bardzo rzadko mm i raz jej dałam bebiko ar czyli z kleikiem i miała problem z brzuszkiem

Ola pokaż ten leżak :)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To ja juz nie wiem co z tym mlekiem [emoji20]zobaczę co jutro zmniejszę dawkę a jak nie to kupie to AR .

Ania - pokrowiec cały poszedł do prania to nie zrobie zdjecia . Ale znalazłam na necie , taka identyczna tyle ze urzywana , jutro wstawię z Mileną [emoji4]
1480630305-zbjeof.jpeg



Napisane na iPhone 6 w aplikacji Forum BabyBoom
MILENA[emoji173]️12/09/2016, 3,9kg
3i49df9heg1j6ks9.png
 
Do góry